
Тоңазытқыш шкаф Mariholodmash ШХСн-0,15С
- Бар
- Коды:127211
381 856 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Тоңазытқыш шкаф Марихолодмаш ШХСн-0,15С қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында тез бұзылатын тағамдар мен сусындарды салқындатуға және қысқа мерзімді сақтауға арналған.
Шкаф қоршаған ортаның температурасы 12-ден 35 °С-қа дейінгі температурада жұмыс істеуге жарамды.
Ерекшеліктері:
- Динамикалық салқындату
- Компрессор: Secop / Embraco / Tecumseh
- Бақылаушы: Carel / Danfoss
- Еріту тәсілі: табиғи жылу ағындарымен
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Марихолодмаш |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 4.300.208-05 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 51 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 61 келі |
| Биіктігі | 930 мм |
| Қаптамадағы биіктік | 1020 мм |
| Тереңдігі | 600 мм |
| Тереңдігі (қаптамада) | 650 мм |
| Минибарт температуралық режим | -6-дан 6 °C-қа дейін |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Салқындату | Динамикалық |
| Есіктің орташа температуралық орындалуы | мөлдір |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Тоңазытқыш агрегаты | кіріктірілген |
| Түсі | Ақ |
| Ені | 560 мм |
| Қаптамадағы ені | 610 мм |
- Бағасы: 381 856 ₸


