
Тоңазытқыш шкафы Марихолодмаш П-390УС
- Бар
- Коды:233783
481 821 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Тоңазытқыш шкаф Mariholodmash Kapri P-390US қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында тез бұзылатын тағамдар мен сусындарды көрсетуге, салқындатуға және қысқа мерзімді сақтауға арналған. Модель 4 сыйымды сөремен жабдықталған. Корпус боялған металдан жасалған.
Ерекшеліктері:
- Динамикалық салқындату
- Еріту тәсілі: табиғи жылу ағындарымен
- Ішкі жарықтандыру
- Эргономикалық тұтқа
Қосымша сипаттамалар:
- Пайдалы көлемі: 370 л
- Қоршаған ортаның температурасы: 12-ден 35 °C-қа дейін
- Номиналды ток: 1,3 А
- Тәулігіне электр энергиясын тұтыну: 3,6 кВТ*сағ
- Шамдардың номиналды қуаты: 4,32 Вт
- Қаптамадағы габариттері: 660х600х1960 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Марихолодмаш |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 4.300.218 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 85 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 110 келі |
| Биіктігі | 1815 мм |
| Қаптамадағы биіктік | 1960 мм |
| Тереңдігі | 570 мм |
| Тереңдігі (қаптамада) | 600 мм |
| Мақсаты | Әмбебап |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Көлем | 390 л |
| Салқындату | Динамикалық |
| Есіктің орташа температуралық орындалуы | мөлдір |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Температуралық режим | -5-тен 5 °C-қа дейін |
| Тоңазытқыш агрегаты | кіріктірілген |
| Түсі | Ақ |
| Ені | 610 мм |
| Қаптамадағы ені | 660 мм |
- Бағасы: 481 821 ₸


