
Тоңазытқыш шкаф Mariholodmash P-390UM (металл есік)
- Бар
- Коды:227179
496 047 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Тоңазытқыш шкаф Mariholodmash Kapri P-390UM қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында тез бұзылатын тағамдар мен сусындарды салқындатуға және қысқа мерзімді сақтауға арналған. Модель 4 сыйымды сөремен жабдықталған. Корпус боялған металдан жасалған.
Ерекшеліктері:
- Динамикалық салқындату
- Агрегаттың төменгі орналасуы
- Ішкі жарықтандыру
- Эргономикалық тұтқа
Қосымша сипаттамалар:
- Пайдалы көлемі: 370 л
- Қаптамадағы габариттері: 660х600х1960 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Марихолодмаш |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 4.300.217 / 369654 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 85 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 110 келі |
| Биіктігі | 1815 мм |
| Қаптамадағы биіктік | 1960 мм |
| Тереңдігі | 570 мм |
| Тереңдігі (қаптамада) | 600 мм |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Көлем | 390 л |
| Салқындату | Динамикалық |
| Тұтынылатын қуат | 0,5 кВТ/сағ |
| Есіктің орташа температуралық орындалуы | саңырау |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Температуралық режим | -6-дан 6 °C-қа дейін |
| Тоңазытқыш агрегаты | кіріктірілген |
| Түсі | Ақ |
| Ені | 610 мм |
| Қаптамадағы ені | 660 мм |
- Бағасы: 496 047 ₸


