
Тоңазытқыш шкафы Марихолодмаш Элтон 1,5 купесі бар
- Бар
- Коды:41289
1 007 768 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Тоңазытқыш шкаф Mariholodmash Elton 1,5С қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында тез бұзылатын тағамдар мен сусындарды көрсетуге, салқындатуға және қысқа мерзімді сақтауға арналған. Корпус полимерлі жабыны бар мырышталған болаттан және полиуретанды көбікпен толтырылған.
Ерекшеліктері:
- Динамикалық салқындату
- Компрессор: Danfoss
- Бақылаушы: Danfoss
- Температураны индикациялау
- Еріту тәсілі: табиғи жылу ағындарымен
- Еріген суды буландыратын ванна
- Ішкі көлемді шаммен бүкіл ені бойынша жарықтандыру
- Шредердің құю клапаны
- Купе-есіктер
Қосымша сипаттамалар:
- Пайдалы көлемі: 980 л
- Сөрелер саны: 8
- Сөрелердің алаңы, түптің ауданын қоса алғанда: 3,398 м2
- Сөре өлшемі: 500х547
- Сөреге жүктеме (біркелкі бөлінген), артық емес: 40 кг
- Қуатты тұтыну: тәулігіне 10 кВТ
- Қоршаған ортаның температурасы: 12-ден 35 °C-қа дейін
- Шамдардың номиналды қуаты: 36 Вт
- Номиналды ток: 4,3 А
- Қаптама көлемі: 2,729 м3
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Марихолодмаш |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | ШХ-1,5бірге Элтон купесі |
| Салмағы (қаптамасыз) | 270 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 295 келі |
| Биіктігі | 1960 мм |
| Қаптамадағы биіктік | 2100 мм |
| Тереңдігі | 730 мм |
| Тереңдігі (қаптамада) | 770 мм |
| Есіктің орындалуы | Мөлдір |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Көлем | 1000 л |
| Салқындату | Динамикалық |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Температуралық режим | 0-ден 7 °C-қа дейін |
| Тоңазытқыш агрегаты | кіріктірілген |
| Түсі | ақ, қара |
| Ені | 1655 мм |
| Қаптамадағы ені | 1680 мм |
- Бағасы: 1 007 768 ₸



