
Тоңазытқыш шкаф Mariholodmash ШХСн-0,15СК
- Бар
- Коды:259166
409 293 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Тоңазытқыш шкаф Марихолодмаш ШХСн-0,15СК қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында тез бұзылатын тағамдар мен сусындарды салқындатуға және қысқа мерзімді сақтауға арналған. Корпус полиуретанды көбікпен толтырылған боялған мырышталған болаттан, сөрелер-торлар ұнтақ бояумен боялған болат сымнан жасалған.
Ерекшеліктері:
- Динамикалық салқындату
- Компрессор: Secop / Embraco / Tecumseh
- Бақылаушы: Carel / Danfoss
- Еріту тәсілі: табиғи жылу ағындарымен
- Шредердің құю клапаны
- Еріген суды автоматты түрде булау
Қосымша сипаттамалар:
- Қоршаған ортаның температурасы: 12-ден 35 °С-қа дейін
- Пайдалы көлемі: 0,14 м3
- Сөрелердің ауданы, түптің ауданын қоса алғанда: 0,87 м2
- Сөре өлшемдері: 475х433 / 475х283 мм
- Сөреге максималды жүктеме: 20 кг
- Қаптамадағы габариттері: 610 х650х1180 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Марихолодмаш |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 4.300.208-07 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 51 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 61 келі |
| Биіктігі | 1070 мм |
| Қаптамадағы биіктік | 1110 мм |
| Тереңдігі | 600 мм |
| Тереңдігі (қаптамада) | 650 мм |
| Минибарт температуралық режим | -6-дан 6 °C-қа дейін |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Салқындату | Динамикалық |
| Тұтынылатын қуат | 2.6 кВТ/сағ |
| Есіктің орташа температуралық орындалуы | мөлдір |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Тоңазытқыш агрегаты | кіріктірілген |
| Түсі | Ақ |
| Ені | 560 мм |
| Қаптамадағы ені | 610 мм |
- Бағасы: 409 293 ₸


