
Тоңазытқыш шкаф Mariholodmash ШХСн-0,10С
- Бар
- Коды:128837
349 969 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Тоңазытқыш шкаф Марихолодмаш ШХСн-0,10С қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында тез бұзылатын тағамдар мен сусындарды салқындатуға, көрсетуге және қысқа мерзімді сақтауға арналған. Модель ерітілген табиғи жылу ағындарымен жабдықталған.
Ерекшеліктері:
- Динамикалық салқындату
- Компрессор: Secop, Embraco, Tecumseh
- Бақылаушы: Carel, Danfoss
Қосымша сипаттамалар:
- Қоршаған ортаның температурасы: 12-ден 35 °С-қа дейін
- Сөреге макс. жүктеме: 20 кг
- Сөрелер мен түбінің ауданы: 0,59 м2
- Сөре өлшемі: 405х343 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Марихолодмаш |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 4.300.209-05 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 46 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 56 келі |
| Биіктігі | 930 мм |
| Қаптамадағы биіктік | 1020 мм |
| Тереңдігі | 510 мм |
| Тереңдігі (қаптамада) | 560 мм |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Көлем | 90 л |
| Салқындату | Динамикалық |
| Тұтынылатын қуат | 2 кВТ/сағ |
| Есіктің орташа температуралық орындалуы | мөлдір |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Температуралық режим | -6-дан 6 °C-қа дейін |
| Тоңазытқыш агрегаты | кіріктірілген |
| Ені | 490 мм |
| Қаптамадағы ені | 540 мм |
- Бағасы: 349 969 ₸


