
Тоңазытқыш шкаф Марихолодмаш Капри П-390С (ВО, термостат)
- Бар
- Коды:286184
409 366 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Тоңазытқыш шкаф Mariholodmash Kapri P-390S қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында тез бұзылатын тағамдар мен сусындарды көрсетуге, салқындатуға және қысқа мерзімді сақтауға арналған. Корпус полиуретанды көбікпен толтырылған боялған мырышталған болаттан жасалған.
Шкаф МЕМСТ 15150 бойынша 3-санаттағы климаттық "У" үлгісінде жасалған, қоршаған ортаның температурасы 12-ден 35 °C-қа дейін және салыстырмалы ылғалдылығы сәйкесінше 80-ден 55%-ға дейін жұмыс істеуге жарамды. Егер қоршаған ортаның ылғалдылығы 80% -дан асса, онда құрылғының сыртқы бетінде конденсация пайда болуы мүмкін, бұл ақаулық емес.
Ерекшеліктері:
- Динамикалық салқындату
- Компрессор: АҚҚ (Electrolux)
- Контроллер: термостат
- Ауа салқындатқыш
- Еріту тәсілі: табиғи жылу ағындарымен
- Шредердің құю клапаны
- Еріген суды автоматты түрде булау
- Ішкі көлемнің тығыздығы ПВХ-дан жасалған серпімді есік тығыздағышымен және тығыздағыш ішіндегі магниттік кірістірумен қамтамасыз етіледі
- Мәжбүрлі желдету біркелкі температуралық режимді қолдайды, біркелкі және жылдам салқындатуды қамтамасыз етеді
- Құрылымның қаттылығын және ішкі кеңістіктің герметикалығын арттыратын тұтас құю қорабы
- Агрегаттың төменгі орналасуы
- Ішкі көлемді жарықдиодты жарықтандыру
Қосымша сипаттамалар:
- Пайдалы көлемі: 370 л
- Бөтелкелер саны:
- Ені бойынша: 7
- Тереңдігі: 6
- Бөтелкелердің сыйымдылығы 0,5 л (шыны): 189
- Сөрелер саны: 4
- Сөре өлшемі: 521х415 мм
- Сөреге жүктеме (біркелкі бөлінген), артық емес: 40 кг
- Қуатты тұтыну: тәулігіне 3,6 кВТ
- Шамдардың номиналды қуаты: 4,32 Вт
- Номиналды ток: 1,3 А
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Марихолодмаш |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 80 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 90 келі |
| Биіктігі | 1795 мм |
| Қаптамадағы биіктік | 1960 мм |
| Тереңдігі | 560 мм |
| Тереңдігі (қаптамада) | 600 мм |
| Есіктің орындалуы | Мөлдір |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Көлем | 390 л |
| Салқындату | Динамикалық |
| Тұтынылатын қуат | 0,15 кВТ/сағ |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Температуралық режим | 0-ден 7 °C-қа дейін |
| Тоңазытқыш агрегаты | кіріктірілген |
| Түсі | ақ, қара |
| Ені | 610 мм |
| Қаптамадағы ені | 660 мм |
- Бағасы: 409 366 ₸


