
Тоңазытқыш шкаф Марихолодмаш Капри 0,7 УМВ тот баспайтын.
- Бар
- Коды:277977
641 695 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Марихолодмаш Капри 0,7 УМВ тоңазытқыш шкафы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында тез бұзылатын тағамдар мен сусындарды салқындатуға және қысқа мерзімді сақтауға арналған. Корпус полиуретанды көбікпен толтырылған тот баспайтын болаттан жасалған.
Шкаф қоршаған ортаның температурасы 12-ден 43 ° C-қа дейін және салыстырмалы ылғалдылығы сәйкесінше 70-тен 40% -ға дейін жұмыс істеуге жарамды. Егер қоршаған ортаның ылғалдылығы 70% -дан асса, онда құрылғының сыртқы бетінде конденсация пайда болуы мүмкін, бұл ақаулық емес.
Ерекшеліктері:
- Компрессор: Secop / Embraco / Tecumseh
- Бақылаушы: Carel / Danfoss
- Еріту тәсілі: табиғи жылу ағындарымен
- Еріген суды буландыратын ванна
- Диффузоры бар конденсатор
- Агрегаттың жоғарғы орналасуы
- Ішкі көлемді жарықтандыру
- Сөрелерді биіктігі бойынша реттеу
- Автоматты жабылатын және құлыппен ауыстырылатын есік
- Есікті оңай ашуға арналған педаль
- Биіктігі бойынша реттелетін аяқтар
Қосымша сипаттамалар:
- Пайдалы көлемі: 680 л
- Сөрелер саны: 4
- Сөреге жүктеме (біркелкі бөлінген), артық емес: 40 кг
- Қабырғалардың қалыңдығы: 40 мм
- Шамдардың номиналды қуаты: 2,4 Вт
- Номиналды ток: 2,1 А
Назар аударыңыз! Суретте ұқсас модель боялған болаттан жасалған.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Марихолодмаш |
| Есіктің орындалуы | Саңырау |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 4.300.102-04 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 105 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 125 келі |
| Биіктігі | 2090 мм |
| Қаптамадағы биіктік | 2210 мм |
| Тереңдігі | 795 мм |
| Тереңдігі (қаптамада) | 825 мм |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Көлем | 700 л |
| Салқындату | Динамикалық |
| Тұтынылатын қуат | 0.208 кВТ/сағ |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Температуралық режим | -6-дан 6 °C-қа дейін |
| Тоңазытқыш агрегаты | кіріктірілген |
| Түсі | тот баспайтын. болат |
| Ені | 795 мм |
| Қаптамадағы ені | 825 мм |
- Бағасы: 641 695 ₸


