
Тоңазытқыш шкаф Марихолодмаш Капри 0,5 М тот баспайтын. (сол жақ ашу)
- Бар
- Коды:277386
538 303 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Марихолодмаш Капри 0,5 М тоңазытқыш шкафы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында тез бұзылатын тағамдар мен сусындарды салқындатуға және қысқа мерзімді сақтауға арналған. Корпус полиуретанды көбікпен толтырылған боялған мырышталған болаттан жасалған.
Шкаф МЕМСТ 15150 бойынша 3-санаттағы климаттық "У" үлгісінде жасалған, қоршаған ортаның температурасы 12-ден 43 °C-қа дейін және салыстырмалы ылғалдылығы сәйкесінше 80-ден 40%-ға дейін жұмыс істеуге жарамды. Егер қоршаған ортаның ылғалдылығы 80% -дан асса, онда құрылғының сыртқы бетінде конденсация пайда болуы мүмкін, бұл ақаулық емес.
Ерекшеліктері:
- Динамикалық салқындату
- Компрессор: Secop / Embraco / Tecumseh
- Бақылаушы: Carel / Danfoss
- Еріту тәсілі: табиғи жылу ағындарымен
- Шредердің құю клапаны
- Еріген суды автоматты түрде булау
- Ішкі көлемнің тығыздығы ПВХ-дан жасалған серпімді есік тығыздағышымен және тығыздағыш ішіндегі магниттік кірістірумен қамтамасыз етіледі
- Мәжбүрлі желдету біркелкі температуралық режимді қолдайды, біркелкі және жылдам салқындатуды қамтамасыз етеді
- Агрегаттың төменгі орналасуы
- Есіктің сол жақ ашылуы
- Ішкі көлемді жарықтандыру
Қосымша сипаттамалар:
- Пайдалы көлемі: 480 л
- Бөтелкелер саны:
- Ені бойынша: 7
- Тереңдігі: 8
- Бөтелкелердің сыйымдылығы 0,5 л (шыны): 280
- Сөрелер саны: 4
- Сөреге жүктеме (біркелкі бөлінген), артық емес: 25 кг
- Сөрелердің ауданы, түптің ауданын қоса алғанда: 1,8 м2
- Шамдардың номиналды қуаты: 2,4 Вт
- Номиналды ток: 2,1 А
- Қаптама көлемі: 1,02 м3
Назар аударыңыз! Фотосуретте оң жақ есігі бар басқа өлшемдегі ұқсас модель көрсетілген.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Марихолодмаш |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Пайдалану саласы | HoReCa, Сауда дүкендері |
| Жабдықтың түрі | Тоңазытқыш шкаф |
| Функционалдық қызметі | Тез бұзылатын тауарларды сақтау үшін |
| Мақсаты | Сүт өнімдеріне арналған, Шұжық өнімдері үшін, Жартылай фабрикаттар үшін, Ірімшіктер үшін, Сусындар үшін |
| Орнату түрі | Еден |
| Секциялар саны | 1 |
| Корпустың түсі | Күміс |
| Номиналды кернеу | 220 В |
| Есіктің орындалуы | Саңырау |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ені | 595 мм |
| Биіктігі | 2030 мм |
| Салмақ | 85 кг |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Сөрелер саны | 4 д. (дана) |
| Жабдық есіктерінің саны | 1 д. (дана) |
| Есік түрі | Айқарма |
| Ішкі өлшемдер | |
| Көлемі | 500 л |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Температуралық режим | 0-ден 7 °C-қа дейін |
| Артикул | 4.300.111-06 |
| Салмағы (қаптамасымен) | 105 келі |
| Тереңдігі | 710 мм |
| Көлем | 500 л |
| Салқындату | Динамикалық |
| Түсі | тот баспайтын. болат |
| Тұтынылатын қуат | 0.18 кВТ/сағ |
| Қаптамадағы биіктік | 2200 мм |
| Тереңдігі (қаптамада) | 740 мм |
| Қаптамадағы ені | 625 мм |
- Бағасы: 538 303 ₸


