
Тоңазытқыш шкаф Mariholodmash RS-0,4 Veneto тот баспайтын.
- Бар
- Коды:85609
779 443 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Тоңазытқыш шкаф Mariholodmash RS-0,4 Veneto сауда кәсіпорындарында азық-түлік пен сусындарды көрсетуге, салқындатуға және қысқа мерзімді сақтауға арналған. Корпус тот баспайтын болаттан жасалған. Жабдық қоршаған ортаның 12-ден 25 °С-қа дейінгі температурасында жұмыс істейді.
Ерекшеліктері:
- Динамикалық салқындату
- Компрессор: Danfoss
- Бақылаушы: Carel, Evco, Danfoss
- Еріту тәсілі: табиғи жылу ағындарымен
- Еріген суды автоматты түрде булау
- Салқындатылған ауаны мәжбүрлі желдету витрина ішіндегі температураның біркелкі таралуын қамтамасыз етеді
- Ішкі көлемді жарықтандыру
- Шудың төмен деңгейі
Қосымша сипаттамалар:
- Пайдалы төсеу көлемі: 0,22 м3
- Қуатты тұтыну: 4,45 кВТ
- Шамдардың номиналды қуаты: 0,024 кВТ
- Номиналды ток: 2,2 А
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Марихолодмаш |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | Veneto RS-0,4 тот баспайтын. |
| Салмағы (қаптамасыз) | 195 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 300 келі |
| Биіктігі | 1930 мм |
| Қаптамадағы биіктік | 2090 мм |
| Тереңдігі | 600 мм |
| Тереңдігі (қаптамада) | 850 мм |
| Есіктің орындалуы | Мөлдір |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Салқындату | Динамикалық |
| Тұтынылатын қуат | 0.185 кВТ/сағ |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Температуралық режим | 1-ден 10 °C-қа дейін |
| Тоңазытқыш агрегаты | кіріктірілген |
| Түсі | Ақ |
| Ені | 600 мм |
| Қаптамадағы ені | 790 мм |
- Бағасы: 779 443 ₸


