
ARKTO SF15-G шокты мұздатуға арналған шкаф
- Бар
- Коды:349817
2 075 488 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
ARKTO SF15-G соққыға төзімді мұздатқыш шкафы азық-түлік қызметтері мен сауда орындарында термиялық өңдеуден өткен ыстық өнімді бастапқы қасиеттерін сақтай отырып, тез салқындату және мұздату үшін қолданылады. Модель есікті жылыту панелімен және конденсатты ағызу құбырын жылыту панелімен жабдықталған. Корпус тот баспайтын болаттан жасалған.
Ерекшеліктері:
- Динамикалық салқындату
- Тэнамиді автоматты еріту
- Конденсатты буландыру жүйесі
- Шредердің клапаны
- Термостат: электрондық блок
- Агрегаттың төменгі орналасуы
- Хладагент R290
Қосымша сипаттамалар:
- Шоктық мұздату кезінде камерадағы температура: -40 °C
- Макс. тәуліктік энергия тұтыну: 15 кВТ/сағ
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Arkto |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 160 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 170 келі |
| Биіктігі | 1710 мм |
| Қаптамадағы биіктік | 1910 мм |
| Гастроэмкости GN 1/1қарсыластар 60х40 см Керілу | 220 Жылы |
| Тереңдігі | 800 мм |
| Тереңдігі (қаптамада) | 875 мм |
| Деңгейлер саны | 15 |
| Көлем | 540 л |
| Тұтынылатын қуат | 1.6 кВТ |
| Мұздату циклінің өнімділігі | 36 келі |
| Салқындату циклінің өнімділігі | 55 келі |
| Таба | ГН 1/1 (530х325 мм), 600х400 мм |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Мұздатудың температуралық режимі | 90-дан -18 °С-қа дейін |
| Салқындатудың температуралық режимі | 90-нан 3 °С-қа дейін |
| Тоңазытқыш агрегаты | кіріктірілген |
| Мұздату циклі | 240 мин. |
| Салқындату циклі | 90 мин. |
| Ені | 800 мм |
| Қаптамадағы ені | 885 мм |
- Бағасы: 2 075 488 ₸


