
ARKTO SF5-G шокты мұздатуға арналған шкаф
- Бар
- Коды:232307
1 129 909 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
ARKTO SF5-G соққыға төзімді мұздатқыш шкафы азық-түлік қызметтері мен сауда орындарында термиялық өңдеуден өткен ыстық өнімді бастапқы қасиеттерін сақтай отырып, тез салқындату және мұздату үшін қолданылады. Модель есікті жылыту панелімен және конденсатты ағызу құбырын жылыту панелімен жабдықталған. Корпус тот баспайтын болаттан жасалған.
Ерекшеліктері:
- Динамикалық салқындату
- Тэнамиді автоматты еріту
- Конденсатты буландыру жүйесі
- Шредердің клапаны
- Термостат: электрондық блок
- Агрегаттың төменгі орналасуы
Қосымша сипаттамалар:
- Шоктық мұздату кезінде камерадағы температура: -40 °C
- Тәуліктік энергия тұтыну: 6 кВТ/сағ
- Тұтынылатын қуат: 0,8 кВТ
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Arkto |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 90 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 100 келі |
| Биіктігі | 910 мм |
| Қаптамадағы биіктік | 875 мм |
| Гастроэмкости GN 1/1созылу белгілері | 220 Жылы |
| Тереңдігі | 800 мм |
| Тереңдігі (қаптамада) | 885 мм |
| Деңгейлер саны | 5 |
| Көлем | 180 л |
| Тұтынылатын қуат | 0.8 кВТ |
| Таба | ГН 1/1 (530х325 мм) |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Мұздатудың температуралық режимі | 90-дан -18 °С-қа дейін |
| Салқындатудың температуралық режимі | 90-нан 3 °С-қа дейін |
| Тоңазытқыш агрегаты | кіріктірілген |
| Ені | 800 мм |
| Қаптамадағы ені | 1110 мм |
- Бағасы: 1 129 909 ₸



