
Abat ШОК-10-1/1 LIGHT шокты мұздату шкафы
- Бар
- Коды:231929
2 427 714 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Abat ШОК-10-1/1 LIGHT шокты мұздату шкафы қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында бастапқы қасиеттерін сақтай отырып, өнімнің үлкен көлемін жылдам салқындатуға және мұздатуға арналған. Модель топсалы есікпен жабдықталған. Корпус жоғары сапалы тот баспайтын болаттан жасалған AISI 304, полиуретанды көбіктен құйылған жылу оқшаулағышы бар.
Ерекшеліктері:
- Негізгі режимдер:
- Берілген температура бойынша мұздату және өнімдерді одан әрі сақтау
- Белгіленген уақыт бойынша мұздату және азық-түлікті одан әрі сақтау
- Берілген температура бойынша салқындату және өнімдерді одан әрі сақтау
- Берілген температура бойынша салқындату және өнімдерді одан әрі сақтау
- Динамикалық салқындату біркелкі болу үшін температураның таралуы пайдалы көлем ішінде
- Өнімділігі жоғары компрессор Danfoss
- Қажетті температураны реттеу және ұстап тұру мүмкіндігі бар электрондық басқару блогы
- Буландырғышты автоматты еріту
- Толық жылу оқшаулауын қамтамасыз ету үшін магнитті есікті жақындату
- Биіктігі бойынша реттелетін тіректер
- Экологиялық қауіпсіз хладагент R404a
- Эргономикалық дизайн
Қосымша сипаттамалар:
- Пайдалану шарттары:
- Қоршаған ортаның максималды температурасы: 42 °C
- Салыстырмалы ылғалдылық диапазоны: 40-тан 70-ке дейін%
Назар аударыңыз! Фотосуреттегі сурет түпнұсқадан өзгеше болуы мүмкін және ақпараттық мақсатта ұсынылуы мүмкін.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Abat |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 71000098419 |
| Биіктігі | 1423 мм |
| Гастроэмкости GN 1/1қарсыластар 60х40 см Керілу | 220 Жылы |
| Тереңдігі | 898 мм |
| Деңгейлер саны | 10 |
| Көлем | 240 л |
| Мұздату циклінің өнімділігі | 25 келі |
| Салқындату циклінің өнімділігі | 25 келі |
| Таба | ГН 1/1 (530х325 мм), 600х400 мм |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Мұздатудың температуралық режимі | 90-дан -35 °С-қа дейін |
| Салқындатудың температуралық режимі | 90-нан 3 °С-қа дейін |
| Тоңазытқыш агрегаты | кіріктірілген |
| Мұздату циклі | 240 мин. |
| Салқындату циклі | 90 мин. |
| Ені | 745 мм |
- Бағасы: 2 427 714 ₸


