
Abat ШОКТЫ мұздатуға арналған шкаф ШОК-20-1/ 1М
- Бар
- Коды:105909
5 645 560 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Abat ШОКТЫ мұздатуға арналған шкаф ШОК-20-1/ 1М қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында бастапқы қасиеттерін сақтай отырып, азық-түліктің үлкен көлемін жылдам салқындату және мұздату үшін қолданылады. Модель биіктігі бойынша реттелетін аяқтармен жабдықталған.
Корпус қалыңдығы 1 мм AISI 304 баспайтын болаттан жасалған (артқы қабырғаны қоспағанда). Шкафтың жұмысына қоршаған ортаның температурасы 35 °C-қа дейін және салыстырмалы ылғалдылығы 40-тан 70% -ға дейін рұқсат етіледі.
Ерекшеліктері:
- Copeland (Emerson) герметикалық компрессоры
- Қажетті температураны реттеу және ұстап тұру мүмкіндігі бар электрондық басқару блогы
- Ыстық газбен автоматты еріту
- 4 желдеткіші бар ауа салқындатқышы біркелкі температураны бөлу пайдалы көлем ішінде
- Компрессор белгіленген температураға жеткенде өшеді және температура белгіленген температурадан жоғары көтерілгенде автоматты түрде қосылады
- Толық жылу оқшаулауын қамтамасыз ету үшін есікке магниттік кірістіруі бар тығыздағыш (жақынырақ)
- Есіктің тығыздағышы жанасатын жердегі есік ойығын жылыту
- 3 Термосезімтал датчиктері бар термосезгіш
Режимдер:
- Белгіленген температура бойынша өлшегіш бойынша жеделдетілген мұздату және азық-түлікті одан әрі сақтау
- Белгіленген температура бойынша өлшегіш бойынша нәзік мұздату және өнімдерді одан әрі сақтау
- Белгіленген температура бойынша өлшегіш бойынша жеделдетілген салқындату және өнімдерді одан әрі сақтау
- Белгіленген температурада өлшегіш арқылы нәзік салқындату және тағамды одан әрі сақтау
Қосымша сипаттамалар:
- Пайдалы көлемнің ауа температурасы: 90-дан -35 °C-қа дейін
- Хладагент: R404a
- Салқындатқыштың жалпы салмағы: 3,6 кг
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Abat |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 71000019416 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 235 келі |
| Биіктігі | 2362 мм |
| Гастроэмкости GN 1/1қарсыластар 60х40 см Керілу | 380 Жылы |
| Тереңдігі | 884 мм |
| Деңгейлер саны | 20 |
| Көлем | 500 л |
| Тұтынылатын қуат | 6 кВТ |
| Мұздату циклінің өнімділігі | 90 келі |
| Салқындату циклінің өнімділігі | 90 келі |
| Таба | ГН 1/1 (530х325 мм), 600х400 мм |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Мұздатудың температуралық режимі | 90-дан -18 °С-қа дейін |
| Салқындатудың температуралық режимі | 90-нан 3 °С-қа дейін |
| Тоңазытқыш агрегаты | кіріктірілген |
| Мұздату циклі | 240 мин. |
| Салқындату циклі | 90 мин. |
| Ені | 784 мм |
- Бағасы: 5 645 560 ₸









