
Abat ШОК-4-1/1 шокты мұздатуға арналған шкаф
- Бар
- Коды:84919
1 998 130 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Abat ШОК-4-1/1 шок мұздатқыш шкафы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында азық-түліктің үлкен көлемін бастапқы қасиеттерін сақтай отырып, тез салқындату және мұздату үшін қолданылады. Модель биіктігі бойынша реттелетін аяқтармен жабдықталған.
Корпус қалыңдығы 1 мм AISI 304 баспайтын болаттан жасалған (артқы қабырғаны қоспағанда). Шкафтың жұмысына қоршаған ортаның температурасы 42 °C-қа дейін және салыстырмалы ылғалдылығы 40-тан 70% -ға дейін рұқсат етіледі.
Ерекшеліктері:
- Danfoss герметикалық компрессоры
- Қажетті температураны реттеу және ұстап тұру мүмкіндігі бар электрондық басқару блогы
- Буландырғыштармен автоматты еріту
- Желдеткіші бар ауа салқындатқышы біркелкі температураны бөлу пайдалы көлем ішінде
- Компрессор белгіленген температураға жеткенде өшеді және температура белгіленген температурадан жоғары көтерілгенде автоматты түрде қосылады
- Толық жылу оқшаулауын қамтамасыз ету үшін есікке магниттік кірістіруі бар тығыздағыш (жақынырақ)
- Жылытуы бар термосілтеме
Режимдер:
- Берілген температура бойынша жеделдетілген мұздату және азық-түлікті одан әрі сақтау
- Белгіленген уақыт бойынша жеделдетілген мұздату және азық-түлікті одан әрі сақтау
- Берілген температура бойынша нәзік мұздату және өнімдерді одан әрі сақтау
- Белгіленген уақыт бойынша нәзік мұздату және азық-түлікті одан әрі сақтау
- Берілген температура бойынша жеделдетілген салқындату және өнімдерді одан әрі сақтау
- Берілген температура бойынша нәзік салқындату және өнімдерді одан әрі сақтау
Қосымша сипаттамалар:
- Пайдалы көлемнің ауа температурасы: 90-дан -25 °C-қа дейін
- Хладагент: R404a
- Салқындатқыштың жалпы салмағы: 1,77 кг
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Abat |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 71010801135 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 100 келі |
| Биіктігі | 1020 мм |
| Гастроэмкости GN 1/1қарсыластар 60х40 см Керілу | 220 Жылы |
| Тереңдігі | 890 мм |
| Деңгейлер саны | 4 |
| Көлем | 140 л |
| Мұздату циклінің өнімділігі | 12 келі |
| Салқындату циклінің өнімділігі | 20 келі |
| Таба | ГН 1/1 (530х325 мм), 600х400 мм |
| Деңгейлер арасындағы қашықтық | 66.5 мм |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Мұздатудың температуралық режимі | 90-дан -18 °С-қа дейін |
| Салқындатудың температуралық режимі | 90-нан 3 °С-қа дейін |
| Тоңазытқыш агрегаты | кіріктірілген |
| Мұздату циклі | 240 мин. |
| Салқындату циклі | 90 мин. |
| Ені | 795 мм |
- Бағасы: 1 998 130 ₸



