
Abat ШОКТЫ мұздатуға арналған шкаф ШОК-20-1/ 1Т-01
- Бар
- Коды:130816
5 569 204 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Abat ШОКТЫ мұздатуға арналған шкаф ШОК-20-1/ 1Т-01 қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында азық-түліктің үлкен көлемін бастапқы қасиеттерін сақтай отырып, тез салқындату және мұздату үшін қолданылады. Модель биіктігі бойынша реттелетін аяқтармен жабдықталған. Корпус қалыңдығы 1 мм AISI 304 баспайтын болаттан жасалған (артқы қабырғаны қоспағанда).
Жеткізу жиынтығына GN 1/1 гастроэмкосттарға арналған ТШ-20-1/1 арбасы кіреді.
Ерекшеліктері:
- Copeland (Emerson) герметикалық компрессоры
- Қажетті температураны реттеу және ұстап тұру мүмкіндігі бар электрондық басқару блогы
- Автоматты жібіту
- Желдеткіші бар ауа салқындатқышы біркелкі температураны бөлу пайдалы көлем ішінде
- Компрессор белгіленген температураға жеткенде өшеді және температура белгіленген температурадан жоғары көтерілгенде автоматты түрде қосылады
- Есіктің тығыздағышы жанасатын жердегі есік ойығын жылыту
- Толық жылу оқшаулауын қамтамасыз ету үшін есікке магниттік кірістіруі бар тығыздағыш (жақынырақ)
- Термосезімтал датчиктері бар термосезгіш
- Режимдер:
- Жеделдетілген қатыру
- Нәзік мұздату
- Жеделдетілген салқындату
- Нәзік салқындату
Қосымша сипаттамалар:
- Пайдалы көлемнің ауа температурасы: 90-дан -35 °C-қа дейін
- Хладагент: R404a
- Салқындатқыштың жалпы салмағы: 3,6 кг
- Қоршаған ортаның температурасы: 35 °C дейін
- Салыстырмалы ылғалдылық: 40-тан 70-ке дейін%
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Abat |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 71000019477 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 244 келі |
| Биіктігі | 2255 мм |
| Гастроэмкости GN 1/1қарсыластар 60х40 см Керілу | 380 Жылы |
| Тереңдігі | 780 мм |
| Көлем | 400 л |
| Тұтынылатын қуат | 4.5 кВТ |
| Мұздату циклінің өнімділігі | 50 келі |
| Салқындату циклінің өнімділігі | 50 келі |
| Таба | ГН 1/1 (530х325 мм), 600х400 мм |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Мұздатудың температуралық режимі | 90-дан -18 °С-қа дейін |
| Салқындатудың температуралық режимі | 90-нан 3 °С-қа дейін |
| Тоңазытқыш агрегаты | кіріктірілген |
| Мұздату циклі | 240 мин. |
| Салқындату циклі | 90 мин. |
| Ені | 810 мм |
- Бағасы: 5 569 204 ₸



