
Abat шокты қатыру камерасы ШОКК-202
- Бар
- Коды:225573
25 728 127 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Abat ШОКК-202 шокты мұздатқыш камерасы қоғамдық тамақтандыру кәсіпорындарының төмен температуралы қоймаларында одан әрі сақтау үшін әртүрлі азық-түлік өнімдері мен жартылай фабрикаттарды жылдам салқындатуға және мұздатуға арналған. Модельде әрқайсысы 2 желдеткіші бар 2 ауа салқындатқышы, төмен температуралы тығыздағышы бар топсалы есігі, жылытуы және қайтымды құлпы бар. Камераның пандусы мен едені тот баспайтын гофрленген қаңылтырдан, қабырғалары мен төбесі - қалыңдығы 80 мм жоғары сапалы тот баспайтын болаттан жасалған сэндвич-панельдерден жасалған.
Ерекшеліктері:
- Панельдер эксцентрлік құлыптармен бекітіледі
- Сырғуды болдырмайтын және жоғары үлестік жүктемелерге төтеп беретін табалдырықты жылытуы бар арбалардың кіруіне арналған пандустар
- Камераның ішкі көлемін тиімді салқындату
- Басқару контроллер дисплейінен жүзеге асырылады
- Өнімнің қатып қалуын бақылау үшін жылытылатын үш аймақтық өлшеуіш таяқшасы
- Буландырғыштарды ыстық газбен жібіту
- Айналмалы компрессорлардың ұшқындауына негізделген қондырғы және конденсатор - мыс құбырлары арқылы камераға жалғанған қашықтағы тип
- Камера бөлшектелген түрде жеткізіледі
- Хладагент R404A
Қосымша сипаттамалар:
- Камера көлемі:
- Толық: 7,92 м3
- Пайдалы: 4,28 м3
- Қоршаған ортаның температурасы: -30-дан 40 °С-қа дейін
- Мин. пайдалы көлем температурасы: -40 °С
- Жүктелетін сыйымдылықтар саны: 40
- Сыйымдылығы: 2 арба (GN 2/1 немесе 600х800 мм)
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Abat |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 860 келі |
| Биіктігі | 2267 мм |
| Тереңдігі | 1800 мм |
| Қуат | 13.8 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Тұтынылатын қуат | 2.4 кВТ |
| Мұздату циклінің өнімділігі | 250 келі |
| Салқындату циклінің өнімділігі | 300 келі |
| Таба | ГН 2/1 (650х530 мм), 600х800 мм |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Мұздатудың температуралық режимі | 90-дан -18 °С-қа дейін |
| Салқындатудың температуралық режимі | 90-нан 3 °С-қа дейін |
| Мұздату циклі | 240 мин. |
| Салқындату циклі | 90 мин. |
| Ені | 3465 мм |
- Бағасы: 25 728 127 ₸




