
Abat ШОК-40-01 шокты мұздатуға арналған шкаф
- Бар
- Коды:130818
10 906 926 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Abat ШОК-40-01 шокты мұздату шкафы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында азық-түліктің үлкен көлемін бастапқы қасиеттерін сақтай отырып, тез салқындату, мұздату және одан әрі сақтау үшін қолданылады. Модель Copeland (Emerson) компрессоры негізінде тоңазытқыш қондырғысымен жабдықталған. Азық-түлікпен жанасатын барлық беттер AISI 304 аустенитті баспайтын болаттан жасалған.
Жеткізу көлеміне тереңдігі 65 мм-ге дейінгі GN 1/1 (530x325 мм) гастрохомкосттарға арналған 2 ТДШ-40-11 арбалары кіреді.
Ерекшеліктері:
- Қажетті температураны реттеу және ұстап тұру мүмкіндігі бар электрондық басқару блогы
- Белгіленген температураға жеткенде компрессор өшеді, температура белгіленген температурадан жоғары көтерілгенде ол автоматты түрде жұмыс істей бастайды
- температураны пайдалы көлем ішінде біркелкі бөлу үшін әрқайсысында 4 желдеткіші бар 2 ауа салқындатқышы
- Өнім ішіндегі температураны өлшеуге арналған үш нүктелі температуралық өлшегіш
- Шкафтағы температураны тұрақты өлшеуге арналған ауа салқындатқыш қақпағындағы және өнімге салынған жылу сенсорындағы температураға сезімтал сенсорлар
- Ерітудің автоматты және мәжбүрлі режимі
- Ыстық газбен автоматты еріту
- 4 тіреулер бағыттауыштармен төсеу үшін гастроэземкостей немесе табалар - көшу үшін науаларды пайдалану 600х400 гастроэземкостей GN 1/1 қайта орнату қажет шеткі тіреулер ортасына жақын шкаф (бұл үшін конструкциясы бұйымдар көзделген орнату бекіткіштер үшін қызмет ететін жылдам алып тастау бағыттаушы)
- жапқыштары бар 2 топсалы есіктер
- Толық жылу оқшаулауын қамтамасыз ету үшін есікке магниттік кірістіруі бар тығыздағыш (жақынырақ)
- Есіктің тығыздағышы жанасатын жердегі есік ойығын жылыту
- Полиуретанды көбікпен тұтас құйылатын корпус
- Биіктігі бойынша реттелетін аяқтар
- Пайдалануға қоршаған ортаның температурасы 35 °С-қа дейін және салыстырмалы ылғалдылығы 40-тан 70%-ға дейін рұқсат етіледі%
Жұмыс режимдері:
- Белгіленген температура бойынша өлшегіш бойынша жеделдетілген мұздату және азық-түлікті одан әрі сақтау
- Уақыт бойынша белгіленген температура бойынша жеделдетілген мұздату және азық-түлікті одан әрі сақтау
- Белгіленген температура бойынша өлшегіш бойынша жеделдетілген салқындату және өнімдерді одан әрі сақтау
- Уақыт бойынша белгіленген температура бойынша жеделдетілген салқындату және өнімдерді одан әрі сақтау
- Белгіленген температура бойынша өлшегіш бойынша нәзік мұздату және өнімдерді одан әрі сақтау
- Берілген температура бойынша уақыт бойынша нәзік мұздату және азық-түлікті одан әрі сақтау
- Белгіленген температурада өлшегіш арқылы нәзік салқындату және тағамды одан әрі сақтау
- Уақыт бойынша белгіленген температура бойынша нәзік салқындату және өнімдерді одан әрі сақтау
Қосымша сипаттамалар:
- Деңгейлер саны:
- Бірінші бөлік: 20 дана.
- Екінші бөлік: 20 дана.
- Пайдалы көлемнің ауа температурасы: 90-дан -35 °C-қа дейін
- Макс. ойық тереңдігі: 65 мм
- Пісірме табаққа макс. жүктеме (гастроемкость): 5 келі
- Хладагент: R404a
- Салқындатқыштың жалпы салмағы: 7,5 кг
- Қуатты тұтыну:
- Макс. мұздату режимінде: 8,7 кВТ/сағ
- Макс. сақтау режимінде орнықтылығы: 1,7 кВТ/сағ
- Климаттық класы: 5
- Макс. дыбыс қуатының деңгейі: 69 дбА
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Abat |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 71000019522 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 388 келі |
| Биіктігі | 2475 мм |
| Тереңдігі | 959 мм |
| Деңгейлер саны | 40 |
| Кернеу | 380 Жылы |
| Көлем | 1100 л |
| Мұздату циклінің өнімділігі | 180 келі |
| Салқындату циклінің өнімділігі | 150-ден 180 кг-ға дейін |
| Таба | ГН 1/1 (530х325 мм) |
| Деңгейлер арасындағы қашықтық | 70 мм |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Мұздатудың температуралық режимі | 90-дан -18 °С-қа дейін |
| Салқындатудың температуралық режимі | 90-нан 3 °С-қа дейін |
| Тоңазытқыш агрегаты | кіріктірілген |
| Мұздату циклі | 240 мин. |
| Салқындату циклі | 90 мин. |
| Ені | 1525 мм |
- Бағасы: 10 906 926 ₸



