
Abat шокты қатыру камерасы ШОКК-203
- Бар
- Коды:225566
34 923 059 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Abat ШОКК-203 шокты мұздатқыш камерасы қоғамдық тамақтандыру кәсіпорындарының төмен температуралы қоймаларында одан әрі сақтау үшін әртүрлі азық-түлік өнімдері мен жартылай фабрикаттарды жылдам салқындатуға және мұздатуға арналған. Модельде әрқайсысы 2 желдеткіші бар 3 ауа салқындатқышы, төмен температуралы тығыздағышы бар топсалы есіктері, жылытуы және қайтымды құлпы бар. Камераның пандустары мен едені тот баспайтын гофрленген қаңылтырдан, қабырғалары мен төбесі - қалыңдығы 80 мм жоғары сапалы тот баспайтын болаттан жасалған сэндвич-панельдерден жасалған.
Ерекшеліктері:
- Панельдер эксцентрлік құлыптармен бекітіледі
- Сырғуды болдырмайтын және жоғары үлестік жүктемелерге төтеп беретін табалдырықты жылытуы бар арбалардың кіруіне арналған пандустар
- Камераның ішкі көлемін тиімді салқындату
- Басқару контроллер дисплейінен жүзеге асырылады
- Өнімнің мұздатуын бақылауға арналған жылытылатын өлшегіш
- Буландырғыштарды ыстық газбен жібіту
- Айналмалы компрессорлардың ұшқындауына негізделген қондырғы және конденсатор - мыс құбырлары арқылы камераға жалғанған қашықтағы тип
- Камера бөлшектелген түрде жеткізіледі
- Хладагент R404A
Қосымша сипаттамалар:
- Камера көлемі:
- Толық: 11,88 м3
- Пайдалы: 6,42 м3
- Қоршаған ортаның температурасы: -30-дан 40 °С-қа дейін
- Пайдалы көлемнің ауа температурасы: -40-тан 90 °С-қа дейін
- Жүктелетін сыйымдылықтар саны: 60
- Сыйымдылығы: 3 арба (20 х GN 2/1 немесе EN 2/1 (800х600 мм таба)
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Abat |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 1150 келі |
| Биіктігі | 2267 мм |
| Тереңдігі | 1800 мм |
| Қуат | 18.3 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Тұтынылатын қуат | 3.6 кВТ |
| Мұздату циклінің өнімділігі | 375 келі |
| Салқындату циклінің өнімділігі | 450 келі |
| Таба | 600х800 мм, ГН 2/1 (650х530 мм) |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Мұздатудың температуралық режимі | 90-дан -18 °С-қа дейін |
| Салқындатудың температуралық режимі | 90-нан 3 °С-қа дейін |
| Тоңазытқыш агрегаты | кіріктірілген |
| Мұздату циклі | 240 мин. |
| Салқындату циклі | 90 мин. |
| Ені | 5521 мм |
- Бағасы: 34 923 059 ₸






