
КАЙМАН ШШЗ-10 шокты мұздатуға арналған шкаф
- Бар
- Коды:306750
1 665 026 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
KAYMAN ШЗЗ-10 шокты мұздату шкафы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында өнімдер мен пісірілген тағамдарды жылдам мұздатуға арналған. Модельде ұсақтағыш клапан, оңай алынбалы тік тіректер, сөре бағыттағыштары және биіктігі реттелетін тіректер бар. Тұтас құю корпусы тот баспайтын болаттан жасалған.
Жеткізу көлеміне 10 сөре кіреді.
Ерекшеліктері:
- Динамикалық салқындату
- Конденсатты буландыру жүйесімен Тэнамиді автоматты еріту
- Гастрономиялық нормаланған ішкі көлем
- Ішкі көлемдегі және науа науасындағы радиусты иілімдер
- "Жынысы" бойынша аз алып жатқан алаң
- Кіріктірілген жақындатқышы бар есік
Қосымша сипаттамалар:
- Баудың ұзындығы: 4,5 м
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | KAYMAN |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Биіктігі | 1310 мм |
| Тереңдігі | 800 мм |
| Деңгейлер саны | 10 |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Деңгейлер арасындағы қашықтық | 60 мм |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Мұздатудың температуралық режимі | -40 °С |
| Тоңазытқыш агрегаты | кіріктірілген |
| Ені | 800 мм |
- Бағасы: 1 665 026 ₸


