
КАЙМАН ШШЗ-5 шокты мұздатуға арналған шкаф
- Бар
- Коды:308661
1 162 899 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
KAYMAN ШЗЗ-5 шокты мұздату шкафы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында өнімдер мен пісірілген тағамдарды жылдам мұздатуға арналған. Модельде ұсақтағыш клапан, оңай алынбалы тік тіректер, сөре бағыттағыштары және биіктігі реттелетін тіректер бар. Тұтас құю корпусы тот баспайтын болаттан жасалған.
Жеткізу көлеміне 5 сөре кіреді.
Ерекшеліктері:
- Динамикалық салқындату
- Агрегаттың төменгі орналасуы
- Конденсатты буландыру жүйесімен Тэнамиді автоматты еріту
- Гастрономиялық нормаланған ішкі көлем
- Ішкі көлемдегі және науа науасындағы радиусты иілімдер
- "Жынысы" бойынша аз алып жатқан алаң
- Кіріктірілген жақындатқышы бар есік
Қосымша сипаттамалар:
- Баудың ұзындығы: 4,5 м
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | KAYMAN |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 90 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 100 келі |
| Биіктігі | 910 мм |
| Қаптамадағы биіктік | 1100 мм |
| Гастроэмкости GN 1/1созылу белгілері | 220 Жылы |
| Тереңдігі | 800 мм |
| Тереңдігі (қаптамада) | 885 мм |
| Деңгейлер саны | 5 |
| Таба | ГН 1/1 (530х325 мм), 600х400 мм |
| Деңгейлер арасындағы қашықтық | 60 мм |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Мұздатудың температуралық режимі | -40 °С |
| Тоңазытқыш агрегаты | кіріктірілген |
| Ені | 800 мм |
| Қаптамадағы ені | 875 мм |
- Бағасы: 1 162 899 ₸


