
KAYMAN SHOCKWIND ШШЗ-40 шокты мұздату шкафы
- Бар
- Коды:310020
5 576 803 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
KAYMAN SHOCKWIND ШЗЗ-40 шокты мұздату шкафы қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында бастапқы қасиеттерін сақтай отырып, өнімнің үлкен көлемін жылдам салқындатуға және мұздатуға арналған. Модель кіріктірілген компрессорлық қондырғымен, топсалы есігі бар жұмыс камерасымен және сандық дисплей дисплейі бар электронды басқару блогымен жабдықталған. Тігінен бағытталған корпус пен есіктер жоғары сапалы тот баспайтын болаттан жасалған, жылу оқшаулағышы тығыздығы жоғары полиуретанды көбіктен жасалған.
Жеткізу көлеміне 40 сөре (2x20 деңгей), алынбалы конденсат жинайтын науа және қуат кабелі кіреді.
Ерекшеліктері:
- Ауа ағындарының барлық ішкі көлем бойынша біркелкі таралуымен динамикалық салқындатудың тиімді жүйесі
- Құбырлы электр жылытқыштардың (ТЭЖ) көмегімен буландырғышты автоматты еріту
- Конденсатты буландыру жүйесі
- Тоңазытқыш жүйесін дәл реттеу, бақылау, параметрлерді реттеу және диагностикалау
- Есік ойығын және конденсатты ағызу құбырын жылытуға арналған жазық электрлі жылытқыштар (пэндер)
- Тиімді жылу алмасу, ластанудан қорғау және техникалық қызмет көрсетуді жеңілдету үшін қондырғының үстіңгі орналасуы
- GN1/1 гастро ыдыстары мен EN40x60x20 науаларына арналған оңай алынбалы тік тіректер мен әмбебап бағыттағыштар
- Салқындатқышты оңай айдау үшін ұсақтағыш клапан
- Төмен көлбеу бұрышқа орнатылған кезде автоматты түрде жабылатын, есіктің сенімді бекітілуіне және тығыздалуына арналған магнитті жабылатын тығыздағыш манжет
- Монтаждау бетінің кедір-бұдырлығын өтеу үшін биіктігі реттелетін тіректер
- Энергияны үнемдеуге арналған саңылауларсыз және түйіспелерсіз тұтас құймалы термооқшаулағыш
- Қарапайым басқару элементтері
- Қуатты аз тұтыну
- Тазалауға ыңғайлы болу үшін ішкі көлемдегі және науа науасындағы радиусты иілімдер
- Ұзақ пайдалану мерзіміне арналған берік тозуға төзімді материалдар
- Эргономикалық дизайн
Қосымша сипаттамалар:
- Максималды тәуліктік энергия тұтыну: 24 кВТ⋅сағ
- Қуат кабелінің ұзындығы: 4500 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | KAYMAN |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 270 келі |
| Биіктігі | 2200 мм |
| Гастроэмкости GN 1/1қарсыластар 60х40 см Керілу | 220 Жылы |
| Тереңдігі | 830 мм |
| Деңгейлер саны | 20 |
| Қуат | 3.2 кВТ |
| Көлем | 1100 л |
| Деңгейлер арасындағы қашықтық | 60 мм |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Мұздатудың температуралық режимі | 90-дан -18 °С-қа дейін |
| Салқындатудың температуралық режимі | 90-нан 3 °С-қа дейін |
| Тоңазытқыш агрегаты | кіріктірілген |
| Ені | 1420 мм |
- Бағасы: 5 576 803 ₸


