
VIATTO D5 шокты мұздату аппараты
- Бар
- Коды:127599
1 793 005 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
VIATTO D5 шокты мұздату аппараты қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында өнімдерді, жартылай фабрикаттарды және дайын тағамдарды жылдам мұздатуға арналған. Модель зондпен және дисплейі бар сандық басқару панелімен жабдықталған. Корпус тот баспайтын болаттан жасалған.
Қосымша сипаттамалар:
- Көлемі: 169 л
- Хладагент: R404a
- Қабырғаларды оқшаулау қалыңдығы: 75 мм
- Камераның ішкі өлшемдері: 660х640х400 мм
Назар аударыңыз! Тауар VIATTO брендімен де, Forcool брендімен де жеткізілуі мүмкін.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Viatto |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 157707 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 120 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 130 келі |
| Биіктігі | 1015 мм |
| Гастроэмкости GN 1/1қарсыластар 60х40 см Керілу | 220 Жылы |
| Тереңдігі | 815 мм |
| Деңгейлер саны | 5 |
| Қуат | 0.8 кВТ |
| Мұздату циклінің өнімділігі | 14 келі |
| Салқындату циклінің өнімділігі | 18 келі |
| Таба | ГН 1/1 (530х325 мм), 600х400 мм |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Мұздатудың температуралық режимі | 70-тен -18 °С-қа дейін |
| Салқындатудың температуралық режимі | 70-тен 3 °С-қа дейін |
| Тоңазытқыш агрегаты | кіріктірілген |
| Ені | 800 мм |
- Бағасы: 1 793 005 ₸


