
VIATTO D10 шокты мұздатуға арналған шкаф
- Бар
- Коды:112054
3 048 847 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
VIATTO D10 соққыға төзімді мұздатқыш шкафы азық-түлік қызметтері мен сауда орындарында бастапқы қасиеттерін сақтай отырып, термиялық өңдеуден өткен ыстық өнімді жылдам салқындату және мұздату үшін қолданылады. Модель дисплейі және цифрлық термоорталығы бар цифрлық басқару панелімен жабдықталған. Корпус пен камера тот баспайтын болаттан жасалған.
Жеткізу көлеміне өлшеуіш таяқшасы кіреді.
Ерекшеліктері:
- Желдетілетін салқындату
- Автоматты жібіту
- Хладагент: R404a
- Қоршаған ортаның температурасы 38 °C дейін болғанда пайдалану
Қосымша сипаттамалар:
- Камера өлшемі: 660x640x870 мм
Тауар VIATTO брендімен де, Forcool брендімен де жеткізілуі мүмкін.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Viatto |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 161.6 кг |
| Салмағы (қаптамасымен) | 178 келі |
| Биіктігі | 1645 мм |
| Қаптамадағы биіктік | 1800 мм |
| Гастроэмкости GN 1/1қарсыластар 60х40 см Керілу | 220 Жылы |
| Тереңдігі | 815 мм |
| Тереңдігі (қаптамада) | 900 мм |
| Деңгейлер саны | 10 |
| Қуат | 1.5 кВТ |
| Көлем | 241.2 л |
| Мұздату циклінің өнімділігі | 28 келі |
| Салқындату циклінің өнімділігі | 40 келі |
| Таба | ГН 1/1 (530х325 мм), 600х400 мм |
| Деңгейлер арасындағы қашықтық | 70 мм |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Мұздатудың температуралық режимі | 70-тен -18 °С-қа дейін |
| Салқындатудың температуралық режимі | 70-тен 3 °С-қа дейін |
| Тоңазытқыш агрегаты | кіріктірілген |
| Ені | 800 мм |
| Қаптамадағы ені | 900 мм |
- Бағасы: 3 048 847 ₸


