
Hurakan HKN-BCF10M шокты мұздатуға арналған шкаф
- Бар
- Коды:123639
2 318 228 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Hurakan HKN-BCF10M соққыға төзімді мұздатқыш шкафы азық-түлік қызметтері мен сауда орындарында термиялық өңдеуден өткен әртүрлі өнімдерді бастапқы қасиеттерін сақтай отырып, жылдам салқындату және мұздату үшін қолданылады. Жабдық R404a хладагентінде жұмыс істейді.
Жеткізу көлеміне термосенсор кіреді.
Ерекшеліктері:
- Салқындату түрі: желдету
- Бақылаушы: Dixell
Қосымша сипаттамалар:
- Асқазанның максималды тереңдігі: 40 мм
- Қаптамадағы габариттері: 860x860x1540 мм
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Hurakan |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 201847 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 160 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 170 келі |
| Биіктігі | 1515 мм |
| Қаптамадағы биіктік | 1530 мм |
| Гастроэмкости GN 1/1қарсыластар 60х40 см Керілу | 220 Жылы |
| Тереңдігі | 800 мм |
| Тереңдігі (қаптамада) | 870 мм |
| Деңгейлер саны | 10 |
| Қуат | 0.98 кВТ |
| Мұздату циклінің өнімділігі | 28 келі |
| Салқындату циклінің өнімділігі | 40 келі |
| Таба | ГН 1/1 (530х325 мм), 600х400 мм |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Мұздатудың температуралық режимі | 70-тен -18 °С-қа дейін |
| Салқындатудың температуралық режимі | 70-тен 3 °С-қа дейін |
| Мұздату циклі | 240 мин. |
| Салқындату циклі | 90 мин. |
| Ені | 800 мм |
| Қаптамадағы ені | 870 мм |
- Бағасы: 2 318 228 ₸


