
Hurakan HKN-BCF3L шокты мұздатуға арналған шкаф
- Бар
- Коды:91873
1 275 965 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Hurakan HKN-BCF3L соққыға төзімді мұздатқыш шкафы азық-түлік қызметтері мен сауда орындарында термиялық өңдеуден өткен әртүрлі өнімдерді бастапқы қасиеттерін сақтай отырып, жылдам салқындату және мұздату үшін қолданылады. Жабдық R404a хладагентінде жұмыс істейді.
Жеткізу көлеміне термосенсор кіреді.
Ерекшеліктері:
- Салқындату түрі: желдету
- Қолмен жібіту
- Судың автоматты булануы
- Компрессор: SECOP SC21CL
- Бақылаушы: EVCO EVK802
- Қоршаған ортаның температурасы 38 °C дейін болғанда пайдалану
- Қалыңдығы 70 мм термооқшаулау
Қосымша сипаттамалар:
- Асқазанның максималды тереңдігі: 65 мм
- Камераның өлшемдері: 660x640x330 мм
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Hurakan |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 169850 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 80 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 84.4 кг |
| Биіктігі | 985 мм |
| Қаптамадағы биіктік | 1010 мм |
| Гастроэмкости GN 1/1қарсыластар 60х40 см Керілу | 220 Жылы |
| Тереңдігі | 815 мм |
| Тереңдігі (қаптамада) | 820 мм |
| Деңгейлер саны | 3 |
| Қуат | 0.77 кВТ |
| Мұздату циклінің өнімділігі | 8 келі |
| Салқындату циклінің өнімділігі | 12 келі |
| Таба | ГН 1/1 (530х325 мм), 600х400 мм |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Мұздатудың температуралық режимі | 90-дан -18 °С-қа дейін |
| Салқындатудың температуралық режимі | 90-нан 3 °С-қа дейін |
| Мұздату циклі | 240 мин. |
| Салқындату циклі | 90 мин. |
| Ені | 800 мм |
| Қаптамадағы ені | 820 мм |
- Бағасы: 1 275 965 ₸


