
POLAIR CR5-G шокты мұздатуға арналған шкаф
- Бар
- Коды:123324
1 945 849 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
POLAIR CR5-G соққыдан қорғайтын мұздатқыш шкафы азық-түлік қызметтері мен сауда орындарында термиялық өңдеуден өткен әртүрлі өнімдерді бастапқы қасиеттерін сақтай отырып, жылдам салқындату және мұздату үшін қолданылады. Корпус тот баспайтын болаттан жасалған және шкафтың механикалық беріктігі мен беріктігін қамтамасыз етеді. Жабдық қоршаған ортаның температурасы 40 °С-қа дейін жұмыс істеуге арналған.
Тапсырыс берген кезде есіктердің ашылатын жағы (солға немесе оңға) көрсетілуі керек.
Ерекшеліктері:
- Буландырғышты ыстық газбен автоматты түрде еріту
- Термостат: электрондық блок
- Агрегаттың төменгі орналасуы
- Хладагент: R404а
- Режимдер:
- Жұмсақ салқындату
- Жылдам салқындату
- Жұмсақ мұздату
- Жылдам мұздату
- Цикл аяқталғаннан кейін шкаф автоматты түрде азық-түлікті сақтау режиміне өтеді
- Термоқаптама
Қосымша сипаттамалар:
- Корпус қабырғасының қалыңдығы: 61 мм
- Қаптамадағы габариттері: 920х1150х1000 мм
Опциялар (бөлек тапсырыс беріледі):
- Айналмалы дөңгелектер, оның 2-уі тығындармен
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Polair |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | Grande CR5-G / 1142000d |
| Салмағы (қаптамасыз) | 115 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 135 келі |
| Биіктігі | 900 мм |
| Қаптамадағы биіктік | 1150 мм |
| Гастроэмкости GN 1/1қарсыластар 60х40 см Керілу | 220 Жылы |
| Тереңдігі | 860 мм |
| Тереңдігі (қаптамада) | 1000 мм |
| Деңгейлер саны | 5 |
| Қуат | 0.8 кВТ |
| Мұздату циклінің өнімділігі | 12 келі |
| Салқындату циклінің өнімділігі | 20 келі |
| Таба | ГН 1/1 (530х325 мм), 600х400 мм |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Мұздатудың температуралық режимі | 90-дан -18 °С-қа дейін |
| Салқындатудың температуралық режимі | 90-нан 3 °С-қа дейін |
| Тоңазытқыш агрегаты | кіріктірілген |
| Мұздату циклі | 240 мин. |
| Салқындату циклі | 90 мин. |
| Ені | 800 мм |
| Қаптамадағы ені | 920 мм |
- Бағасы: 1 945 849 ₸


