
POLAIR CR15-L шокты мұздатуға арналған шкаф
- Бар
- Коды:226493
2 856 355 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
POLAIR CR15-L соққыға төзімді мұздатқыш шкафы азық-түлік қызметтері мен сауда орындарында термиялық өңдеуден өткен әртүрлі өнімдерді бастапқы қасиеттерін сақтай отырып, жылдам салқындату және мұздату үшін қолданылады. Корпус тот баспайтын болаттан жасалған және шкафтың механикалық беріктігі мен беріктігін қамтамасыз етеді. Жабдық қоршаған ортаның температурасы 40 °С-қа дейін жұмыс істеуге арналған.
Тапсырыс берген кезде есіктердің ашылатын жағы (солға немесе оңға) көрсетілуі керек.
Ерекшеліктері:
- Табиғи жылу ағындарымен еріту
- Термостат: электрондық блок
- Агрегаттың төменгі орналасуы
- Хладагент: R404а/R452
- Режимдер:
- Жұмсақ салқындату
- Жылдам мұздату
- Термоқаптама
- Қорғау класы: IP24
Қосымша сипаттамалар:
- Камерадағы температура: -35 °С дейін
- Корпус қабырғасының қалыңдығы: 61 мм
- Қаптамадағы өлшемдері: 920x1000x2080 мм
Опциялар (бөлек тапсырыс беріледі):
- Айналмалы дөңгелектер, оның 2-уі тығындармен
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Polair |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | Light CR15-L / 1147004d |
| Салмағы (қаптамасыз) | 215 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 265 келі |
| Биіктігі | 1900 мм |
| Қаптамадағы биіктік | 2080 мм |
| Гастроэмкости GN 1/1қарсыластар 60х40 см Керілу | 380 Жылы |
| Тереңдігі | 800 мм |
| Тереңдігі (қаптамада) | 1000 мм |
| Деңгейлер саны | 15 |
| Мұздату циклінің өнімділігі | 45 келі |
| Салқындату циклінің өнімділігі | 65 келі |
| Таба | ГН 1/1 (530х325 мм), 600х400 мм |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Мұздатудың температуралық режимі | 90-дан -18 °С-қа дейін |
| Салқындатудың температуралық режимі | 90-нан 3 °С-қа дейін |
| Тоңазытқыш агрегаты | кіріктірілген |
| Мұздату циклі | 240 мин. |
| Салқындату циклі | 90 мин. |
| Ені | 800 мм |
| Қаптамадағы ені | 920 мм |
- Бағасы: 2 856 355 ₸


