
POLAIR CR3-L шокты мұздатуға арналған шкаф
- Бар
- Коды:130132
978 204 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
POLAIR CR3-L соққыдан қорғайтын мұздатқыш шкафы азық-түлік қызметтері мен сауда орындарында термиялық өңдеуден өткен әртүрлі өнімдерді бастапқы қасиеттерін сақтай отырып, жылдам салқындату және мұздату үшін қолданылады. Корпус тот баспайтын болаттан жасалған және шкафтың механикалық беріктігі мен беріктігін қамтамасыз етеді. Жабдық қоршаған ортаның температурасы 40 °С-қа дейін жұмыс істеуге арналған.
Ерекшеліктері:
- Есік ашық кезде табиғи жылу ағындарымен жібіту
- Термостат: электрондық блок
- Агрегаттың төменгі орналасуы
- Хладагент: R404а
- Режимдер:
- Жұмсақ салқындату
- Жылдам мұздату
- Термоқаптама
- Қорғау класы: IP24
Қосымша сипаттамалар:
- Камерадағы температура: -35 °С дейін
- Корпус қабырғасының қалыңдығы: 61 мм
- Қаптамадағы өлшемдері: 920x1000x1020 мм
Опциялар (бөлек тапсырыс беріледі):
- Айналмалы дөңгелектер, оның 2-уі тығындармен
- Комбайн машинасына арналған тұғыр
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Polair |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | Light CR3-L |
| Салмағы (қаптамасыз) | 85 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 100 келі |
| Биіктігі | 790 мм |
| Қаптамадағы биіктік | 1020 мм |
| Гастроэмкости GN 1/1қарсыластар 60х40 см Керілу | 220 Жылы |
| Тереңдігі | 800 мм |
| Тереңдігі (қаптамада) | 1000 мм |
| Деңгейлер саны | 3 |
| Тұтынылатын қуат | 0.55 кВТ |
| Мұздату циклінің өнімділігі | 7 келі |
| Салқындату циклінің өнімділігі | 11 келі |
| Таба | ГН 1/1 (530х325 мм), 600х400 мм |
| Деңгейлер арасындағы қашықтық | 60 мм |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Мұздатудың температуралық режимі | 90-дан -18 °С-қа дейін |
| Салқындатудың температуралық режимі | 90-нан 3 °С-қа дейін |
| Тоңазытқыш агрегаты | кіріктірілген |
| Мұздату циклі | 240 мин. |
| Салқындату циклі | 90 мин. |
| Ені | 800 мм |
| Қаптамадағы ені | 920 мм |
- Бағасы: 978 204 ₸



