
POLAIR CR3-G шокты мұздатуға арналған шкаф
- Бар
- Коды:130134
1 538 420 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
POLAIR CR3-G соққыдан қорғайтын мұздатқыш шкафы азық-түлік қызметтері мен сауда орындарында термиялық өңдеуден өткен әртүрлі өнімдерді бастапқы қасиеттерін сақтай отырып, жылдам салқындату және мұздату үшін қолданылады. Корпус тот баспайтын болаттан жасалған және шкафтың механикалық беріктігі мен беріктігін қамтамасыз етеді. Жабдық қоршаған ортаның температурасы 40 °С-қа дейін жұмыс істеуге арналған.
Тапсырыс берген кезде есіктердің ашылатын жағы (солға немесе оңға) көрсетілуі керек.
Ерекшеліктері:
- Буландырғышты ыстық газбен автоматты түрде еріту
- Термостат: электрондық блок
- Агрегаттың төменгі орналасуы
- Хладагент: R404а
- Режимдер:
- Жұмсақ салқындату
- Жылдам салқындату
- Жұмсақ мұздату
- Жылдам мұздату
- Цикл аяқталғаннан кейін шкаф автоматты түрде азық-түлікті сақтау режиміне өтеді
- Термоқаптама
Қосымша сипаттамалар:
- Корпус қабырғасының қалыңдығы: 61 мм
- Қаптамадағы габариттері: 920х1000х1020 мм
Опциялар (бөлек тапсырыс беріледі):
- Айналмалы дөңгелектер, оның 2-уі тығындармен
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Polair |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | Grande CR3-G |
| Салмағы (қаптамасыз) | 85 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 100 келі |
| Биіктігі | 790 мм |
| Қаптамадағы биіктік | 1020 мм |
| Гастроэмкости GN 1/1қарсыластар 60х40 см Керілу | 220 Жылы |
| Тереңдігі | 860 мм |
| Тереңдігі (қаптамада) | 1000 мм |
| Деңгейлер саны | 3 |
| Қуат | 0.55 кВТ |
| Мұздату циклінің өнімділігі | 7 келі |
| Салқындату циклінің өнімділігі | 11 келі |
| Таба | ГН 1/1 (530х325 мм), 600х400 мм |
| Деңгейлер арасындағы қашықтық | 60 мм |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Мұздатудың температуралық режимі | 90-дан -18 °С-қа дейін |
| Салқындатудың температуралық режимі | 90-нан 3 °С-қа дейін |
| Тоңазытқыш агрегаты | кіріктірілген |
| Мұздату циклі | 240 мин. |
| Салқындату циклі | 90 мин. |
| Ені | 800 мм |
| Қаптамадағы ені | 920 мм |
- Бағасы: 1 538 420 ₸


