
POLAIR CRT20-G шокты мұздатуға арналған шкаф
- Бар
- Коды:283522
4 830 153 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
POLAIR CRT20-G соққыға арналған мұздатқыш шкафы азық-түлік қызметтері мен сауда орындарында әртүрлі өнімдерді, соның ішінде термиялық өңдеуден өткен өнімдерді бастапқы қасиеттерін сақтай отырып, жылдам салқындату және мұздату үшін қолданылады. Корпустың іші мен сырты тот баспайтын болаттан жасалған және шкафтың механикалық беріктігі мен беріктігін қамтамасыз етеді. Жабдық қоршаған ортаның температурасы 40 °С-қа дейін жұмыс істеуге арналған.
Ерекшеліктері:
- Термостат - электрондық басқару блогы
- Ыстық газбен автоматты еріту
- Агрегаттың жоғарғы орналасуы
- Салқындату режимдері:
- Жұмсақ салқындату
- Жылдам салқындату
- Мұздату режимдері:
- Жұмсақ мұздату
- Жылдам мұздату
- Термоқаптама
- Балмұздақты қатайтуға, сондай-ақ ашық су айдындарынан балық пен теңіз өнімдерін санитарлық тазалауға жарамды
- Оң жақтан ашу
- Хладагент: R404а/R452
Қосымша сипаттамалар:
- Камерадағы ең төменгі температура: -40 °С
- Корпус қабырғасының қалыңдығы: 61 мм
Опциялар (бөлек тапсырыс беріледі):
- Сол жақты ашу
- Айналмалы дөңгелектер, оның 2-уі тығындармен
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Polair |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | CRt20-G |
| Салмағы (қаптамасыз) | 230 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 280 келі |
| Биіктігі | 2230 мм |
| Қаптамадағы биіктік | 2460 мм |
| Гастроэмкости GN 1/1қарсыластар 60х40 см Керілу | 380 Жылы |
| Тереңдігі | 860 мм |
| Тереңдігі (қаптамада) | 1000 мм |
| Деңгейлер саны | 20 |
| Тұтынылатын қуат | 3.1 кВТ |
| Мұздату циклінің өнімділігі | 70 келі |
| Салқындату циклінің өнімділігі | 90 келі |
| Таба | ГН 1/1 (530х325 мм), 600х400 мм |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Мұздатудың температуралық режимі | 90-дан -18 °С-қа дейін |
| Салқындатудың температуралық режимі | 90-нан 3 °С-қа дейін |
| Тоңазытқыш агрегаты | кіріктірілген |
| Мұздату циклі | 240 мин. |
| Салқындату циклі | 90 мин. |
| Ені | 800 мм |
| Қаптамадағы ені | 920 мм |
- Бағасы: 4 830 153 ₸



