
POLAIR CR7-G 220В шокты мұздатуға арналған шкаф
- Бар
- Коды:144747
2 670 031 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
POLAIR CR7-G соққыдан қорғайтын мұздатқыш шкафы азық-түлік қызметтері мен сауда орындарында термиялық өңдеуден өткен әртүрлі өнімдерді бастапқы қасиеттерін сақтай отырып, жылдам салқындату және мұздату үшін қолданылады. Корпус тот баспайтын болаттан жасалған және шкафтың механикалық беріктігі мен беріктігін қамтамасыз етеді. Жабдық қоршаған ортаның температурасы 40 °С-қа дейін жұмыс істеуге арналған.
Тапсырыс берген кезде есіктердің ашылатын жағы (солға немесе оңға) көрсетілуі керек.
Ерекшеліктері:
- Буландырғышты ыстық газбен автоматты түрде еріту
- Термостат: электрондық блок
- Агрегаттың төменгі орналасуы
- Хладагент: R404а/R452
- Режимдер:
- Жұмсақ салқындату
- Жылдам салқындату
- Жұмсақ мұздату
- Жылдам мұздату
- Цикл аяқталғаннан кейін шкаф автоматты түрде азық-түлікті сақтау режиміне өтеді
- Термоқаптама
Қосымша сипаттамалар:
- Корпус қабырғасының қалыңдығы: 61 мм
- Қаптамадағы өлшемдері: 920x1000x1860 мм
Опциялар (бөлек тапсырыс беріледі):
- Айналмалы дөңгелектер, оның 2-уі тығындармен
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Polair |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | Grande CR7-G 220В |
| Салмағы (қаптамасыз) | 191 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 236 келі |
| Биіктігі | 1670 мм |
| Қаптамадағы биіктік | 1860 мм |
| Гастроэмкости GN 1/1қарсыластар 60х40 см Керілу | 220 Жылы |
| Тереңдігі | 860 мм |
| Тереңдігі (қаптамада) | 1000 мм |
| Деңгейлер саны | 7 |
| Тұтынылатын қуат | 1.55 кВТ |
| Мұздату циклінің өнімділігі | 25 келі |
| Салқындату циклінің өнімділігі | 35 келі |
| Таба | ГН 1/1 (530х325 мм), 600х400 мм |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Мұздатудың температуралық режимі | 90-дан -18 °С-қа дейін |
| Салқындатудың температуралық режимі | 90-нан 3 °С-қа дейін |
| Тоңазытқыш агрегаты | кіріктірілген |
| Мұздату циклі | 240 мин. |
| Салқындату циклі | 90 мин. |
| Ені | 800 мм |
| Қаптамадағы ені | 920 мм |
- Бағасы: 2 670 031 ₸



