
POLAIR CRt20-L шокты мұздатуға арналған шкаф
- Бар
- Коды:314938
4 036 411 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
POLAIR CRt20-L соққыға төзімді мұздатқыш шкафы азық-түлік қызметтері мен сауда орындарында термиялық өңдеуден өткен әртүрлі өнімдерді бастапқы қасиеттерін сақтай отырып, жылдам салқындату және мұздату үшін қолданылады. Корпус тот баспайтын болаттан жасалған және шкафтың механикалық беріктігі мен беріктігін қамтамасыз етеді. Жабдық қоршаған ортаның температурасы 40 °С-қа дейін жұмыс істеуге арналған.
Ерекшеліктері:
- Табиғи жылу ағындарымен еріту
- Термостат: электрондық блок
- Агрегаттың төменгі орналасуы
- Хладагент: R404а/R452
- Режимдер:
- Жұмсақ салқындату
- Жылдам мұздату
- Термоқаптама
- Қорғау класы: IP24
Қосымша сипаттамалар:
- Камерадағы температура: -40 °С дейін
- Корпус қабырғасының қалыңдығы: 61 мм
- Қаптамадағы өлшемдері: 920x1000x2440 мм
Опциялар (бөлек тапсырыс беріледі):
- Айналмалы дөңгелектер, оның 2-уі тығындармен
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Polair |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | Light CRt20-L |
| Салмағы (қаптамасыз) | 215 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 265 келі |
| Биіктігі | 2160 мм |
| Қаптамадағы биіктік | 2080 мм |
| Гастроэмкости GN 1/1қарсыластар 60х40 см Керілу | 380 Жылы |
| Тереңдігі | 800 мм |
| Тереңдігі (қаптамада) | 1000 мм |
| Деңгейлер саны | 20 |
| Қуат | 3.2 кВТ |
| Мұздату циклінің өнімділігі | 70 келі |
| Салқындату циклінің өнімділігі | 90 келі |
| Таба | ГН 1/1 (530х325 мм), 600х400 мм |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Мұздатудың температуралық режимі | 90-дан -18 °С-қа дейін |
| Салқындатудың температуралық режимі | 90-нан 3 °С-қа дейін |
| Тоңазытқыш агрегаты | кіріктірілген |
| Мұздату циклі | 241 минут |
| Салқындату циклі | 90 мин. |
| Ені | 800 мм |
| Қаптамадағы ені | 920 мм |
- Бағасы: 4 036 411 ₸


