
POLAIR CR10-G 220В шокты мұздатуға арналған шкаф (Сол жақ саңылау)
- Бар
- Коды:189031
2 732 139 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
POLAIR CR10-G соққыға төзімді мұздатқыш шкафы азық-түлік қызметтері мен сауда орындарында термиялық өңдеуден өткен әртүрлі өнімдерді бастапқы қасиеттерін сақтай отырып, жылдам салқындату және мұздату үшін қолданылады. Корпус тот баспайтын болаттан жасалған және шкафтың механикалық беріктігі мен беріктігін қамтамасыз етеді. Жабдық қоршаған ортаның температурасы 40 °С-қа дейін жұмыс істеуге арналған.
Ерекшеліктері:
- Буландырғышты ыстық газбен автоматты түрде еріту
- Термостат: үлкейтілген дисплейі бар көп функциялы панель
- Агрегаттың төменгі орналасуы
- Хладагент: R404 / R452
- Режимдер:
- Жұмсақ салқындату
- Жылдам салқындату
- Жұмсақ мұздату
- Жылдам мұздату
- Термоқаптама
- Есіктің сол жақ ашылуы
Қосымша сипаттамалар:
- Корпус қабырғасының қалыңдығы: 61 мм
- Қаптамадағы өлшемдері: 920x1000x1860 мм
Опциялар (бөлек тапсырыс беріледі):
- Айналмалы дөңгелектер, оның 2-уі тығындармен
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Polair |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | Grande CR10-G 220 В (Сол жақтан ашу) |
| Салмағы (қаптамасыз) | 191 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 236 келі |
| Биіктігі | 1670 мм |
| Қаптамадағы биіктік | 1860 мм |
| Гастроэмкости GN 1/1қарсыластар 60х40 см Керілу | 220 Жылы |
| Тереңдігі | 860 мм |
| Тереңдігі (қаптамада) | 1000 мм |
| Деңгейлер саны | 10 |
| Тұтынылатын қуат | 1.55 кВТ |
| Мұздату циклінің өнімділігі | 25 келі |
| Салқындату циклінің өнімділігі | 35 келі |
| Таба | ГН 1/1 (530х325 мм), 600х400 мм |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Мұздатудың температуралық режимі | 90-дан -18 °С-қа дейін |
| Салқындатудың температуралық режимі | 90-нан 3 °С-қа дейін |
| Тоңазытқыш агрегаты | кіріктірілген |
| Мұздату циклі | 240 мин. |
| Салқындату циклі | 90 мин. |
| Ені | 800 мм |
| Қаптамадағы ені | 920 мм |
- Бағасы: 2 732 139 ₸


