
POLAIR CRt20T-G шокты мұздатуға арналған шкаф (арбамен)
- Бар
- Коды:344236
4 987 119 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
POLAIR CRt20T-G соққыға арналған мұздатқыш шкафы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында әртүрлі өнімдерді, соның ішінде термиялық өңдеуден өткен өнімдерді бастапқы қасиеттерін сақтай отырып, жылдам салқындату және мұздату үшін қолданылады. Корпустың іші мен сырты тот баспайтын болаттан жасалған және шкафтың механикалық беріктігі мен беріктігін қамтамасыз етеді. Жабдық қоршаған ортаның температурасы 40 °С-қа дейін жұмыс істеуге арналған.
Жеткізу көлеміне GN1/1 бойынша 20 жұп бағыттаушы рельстерге арналған арба кіреді.
Ерекшеліктері:
- Термостат - көп функциялы бақылау панелі
- Ыстық газбен автоматты еріту
- Агрегаттың жоғарғы орналасуы
- Салқындату режимдері:
- Жұмсақ салқындату
- Жылдам салқындату
- Мұздату режимдері:
- Жұмсақ мұздату
- Жылдам мұздату
- Термоқаптама
- Балмұздақты қатайтуға, сондай-ақ ашық су айдындарынан балық пен теңіз өнімдерін санитарлық тазалауға жарамды
- Оң жақтан ашу
- Хладагент: R404а/R452
Қосымша сипаттамалар:
- Камерадағы ең төменгі температура: -40 °С
- Корпус қабырғасының қалыңдығы: 61 мм
Опциялар (бөлек тапсырыс беріледі):
- Сол жақты ашу
- Айналмалы дөңгелектер, оның 2-уі тығындармен
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Polair |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 1148003d |
| Биіктігі | 2240 мм |
| Гастроэмкости GN 1/1созылу белгілері | 380 Жылы |
| Тереңдігі | 860 мм |
| Деңгейлер саны | 20 |
| Мұздату циклінің өнімділігі | 70 келі |
| Салқындату циклінің өнімділігі | 90 келі |
| Таба | ГН 1/1 (530х325 мм) |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Мұздатудың температуралық режимі | 90-дан -18 °С-қа дейін |
| Салқындатудың температуралық режимі | 90-нан 3 °С-қа дейін |
| Тоңазытқыш агрегаты | кіріктірілген |
| Мұздату циклі | 240 мин. |
| Салқындату циклі | 90 мин. |
| Ені | 800 мм |
- Бағасы: 4 987 119 ₸





