
POLAIR BCF 20.1.T1 шокты мұздату камерасы
- Бар
- Коды:131290
11 762 046 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
POLAIR BCF 20.1.T1 соққыға қарсы мұздатқыш камерасы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында термиялық өңдеуден өткен әртүрлі өнімдерді бастапқы қасиеттерін сақтай отырып, жылдам салқындату және мұздату үшін қолданылады. Корпус сырты полимермен қапталған болаттан, іші тот баспайтын болаттан жасалған.
Ерекшеліктері:
- Буландырғышты ыстық газбен автоматты түрде еріту
- Салқындату және мұздатудың кіріктірілген технологиялық бағдарламалары бар басқару панелі
- Шығарылатын компрессорлық-конденсаторлық агрегат
- Жоғары қуатты ауа салқындатқыш
- Хладагент: R404
- Режимдер:
- Жылдам салқындату
- Жылдам мұздату
- Термоқаптама
- Аспалы есік
- Камера ішінен қауіпсіз ашу
- Арбаларды айналдыруға арналған пандус
Қосымша сипаттамалар:
- Корпус қабырғасының қалыңдығы: 100 мм
- Ішкі өлшемдері: 1200 x 1500 x 2040 мм
- Камераның сыйымдылығы: GN1/1 немесе EN 40x60 өлшеміндегі 1 арба (20 деңгей)
- Қаптамадағы камераның өлшемдері: 2200x1470x1120 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Polair |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | ВСФ 20.1.Т1 |
| Биіктігі | 2240 мм |
| Қаптамадағы биіктік | 1120 мм |
| Гастроэмкости GN 1/1қарсыластар 60х40 см Керілу | 380 Жылы |
| Тереңдігі | 1400 мм |
| Тереңдігі (қаптамада) | 1470 мм |
| Деңгейлер саны | 20 |
| Қуат | 3.5 кВТ |
| Тұтынылатын қуат | 2.8 кВТ |
| Мұздату циклінің өнімділігі | 65 келі |
| Салқындату циклінің өнімділігі | 80 келі |
| Таба | ГН 1/1 (530х325 мм), 600х400 мм |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Мұздатудың температуралық режимі | 90-дан -18 °С-қа дейін |
| Салқындатудың температуралық режимі | 90-нан 3 °С-қа дейін |
| Мұздату циклі | 240 мин. |
| Салқындату циклі | 90 мин. |
| Ені | 1700 мм |
| Қаптамадағы ені | 2200 мм |
- Бағасы: 11 762 046 ₸




