
POLAIR BCF 40.1.T2 шокты мұздату камерасы
- Бар
- Коды:131422
15 563 687 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
POLAIR BCF 40.1.T2 соққыдан қорғайтын мұздатқыш камерасы қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында термиялық өңдеуден өткен әртүрлі өнімдерді бастапқы қасиеттерін сақтай отырып, жылдам салқындату және мұздату үшін қолданылады. Корпус сырты полимермен қапталған болаттан, іші тот баспайтын болаттан жасалған.
Ерекшеліктері:
- Буландырғышты ыстық газбен автоматты түрде еріту
- Салқындату және мұздатудың кіріктірілген технологиялық бағдарламалары бар басқару панелі
- Шығарылатын компрессорлық-конденсаторлық агрегат
- Жоғары қуатты ауа салқындатқыш
- Хладагент: R404
- Режимдер:
- Жылдам салқындату
- Жылдам мұздату
- Термоқаптама
- Аспалы есік
- Камера ішінен қауіпсіз ашу
- Арбаларды айналдыруға арналған пандус
Қосымша сипаттамалар:
- Корпус қабырғасының қалыңдығы: 100 мм
- Ішкі өлшемдері: 1200 x 1500 x 2040 мм
- Камераның сыйымдылығы: Камераның сыйымдылығы: GN1/1 астындағы 2 арба немесе 400 x 600 науалар
- Қаптамадағы өлшемдері камера: 2200x1470x1120 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Polair |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | ВСФ 40.1.Т2 |
| Биіктігі | 2240 мм |
| Гастроэмкости GN 1/1қарсыластар 60х40 см Керілу | 380 Жылы |
| Тереңдігі | 1400 мм |
| Қуат | 5.9 кВТ |
| Тұтынылатын қуат | 4.6 кВТ |
| Мұздату циклінің өнімділігі | 100 келі |
| Салқындату циклінің өнімділігі | 130 келі |
| Таба | ГН 1/1 (530х325 мм), 600х400 мм |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Мұздатудың температуралық режимі | 90-дан -18 °С-қа дейін |
| Салқындатудың температуралық режимі | 90-нан 3 °С-қа дейін |
| Мұздату циклі | 240 мин. |
| Салқындату циклі | 90 мин. |
| Ені | 1700 мм |
- Бағасы: 15 563 687 ₸



