
POLAIR BCF 80.1.T4 шокты мұздату камерасы
- Бар
- Коды:220110
23 455 772 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
POLAIR BCF 80.1.T4 соққылы мұздатқыш камерасы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында жаңа піскен өнімдер мен жартылай фабрикаттарды, соның ішінде термиялық өңдеуден кейін, бастапқы қасиеттерін сақтай отырып, тез салқындату және мұздату үшін қолданылады. Модель қарама-қарсы жақтарында кілтпен бекітілетін 2 топсалы есікпен, сандық дисплейі бар электронды басқару блогымен және 2 жарықдиодты индикатормен жабдықталған. Корпустың сздвич-панельдерінің сыртқы қаптамасы полимерлі жабыны бар мырышталған болаттан, ішкі қаптамасы – жоғары сапалы тот баспайтын болаттан жасалған.
Ерекшеліктері:
- Режимдер:
- Қарқынды салқындату
- Қатты мұздату
- Қосымша функциялар:
- Уақыт бойынша цикл
- Термосезгіш датчигі бойынша цикл
- Қарқындылықтың жұмсақ немесе қатты дәрежесі
- Шығарылатын компрессорлық-конденсаторлық агрегат
- Жоғары қуатты ауа салқындатқыш
- Өнім ішіндегі температураны өлшеуге арналған термосенсор
- Ыстық газбен автоматты еріту
- Өнімдердің әртүрлі түрлеріне арналған кіріктірілген технологиялық салқындату және мұздату бағдарламалары және пайдаланушының жеке бағдарламасының кітапханасында сақтау мүмкіндігі бар мәзірлер
- Камераның ішінен кілтті пайдаланбай есіктерді ашу
- Ішкі жарықтандыру
- Арбаларды айналдыруға ыңғайлы болу үшін жиналмалы пандустар
- Хладагент: R404
Қосымша сипаттамалар:
- Корпус қабырғасының қалыңдығы: 100 мм
- Тұтынылатын қуат: 27 кВТ/сағ
- Ішкі өлшемдері: 1500 x 2700 x 2040 мм
- Компрессордың қуаты: 12,2 кВТ
- Камера ішіндегі астроқабылдағыштарға арналған арбалардың сыйымдылығы:
- GN1/1 немесе 400 х 600 табалар: 4 дана.
- GN2/1 немесе 800 х 600 табалар: 2 дана.
Қаптамадағы өлшемдері камера: 2200x1470x1600 мм
Опциялар (бөлек тапсырыс беріледі):
- 1 есікті корпус
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Polair |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Биіктігі | 2240 мм |
| Гастроэмкости GN 1/1қарсыластар 60х40 см Керілу | 380 Жылы |
| Тереңдігі | 2900 мм |
| Деңгейлер саны | 80 |
| Мұздату циклінің өнімділігі | 240 келі |
| Салқындату циклінің өнімділігі | 300 келі |
| Таба | ГН 1/1 (530х325 мм), 600х400 мм |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Мұздатудың температуралық режимі | 90-дан -18 °С-қа дейін |
| Салқындатудың температуралық режимі | 90-нан 3 °С-қа дейін |
| Мұздату циклі | 240 мин. |
| Салқындату циклі | 90 мин. |
| Ені | 1700 мм |
- Бағасы: 23 455 772 ₸




