
Шоколадқа арналған субұрқақ GASTRORAG CF16A
- Бар
- Коды:52842
41 096 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
GASTRORAG CF16A шоколадты субұрқақ банкеттерде, фуршеттерде немесе балалар кештерінде шоколадты керемет түрде ұсынуға арналған. Модельдің көмегімен шоколад массасына жеміс-жидек канаптарын батыру арқылы ең дәмді десерттерді жасауға болады, ал субұрқақтың тамашалығы көп көңіл бөлетіні сөзсіз. 3 деңгейлі конструкция пластмассадан және тот баспайтын болаттан жасалған.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | GASTRORAG |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 2 келі |
| Биіктігі | 400 мм |
| Тереңдігі | 215 мм |
| Жүктеу | 1 кг |
| Деңгейлер саны | 3 |
| Қуат | 0.17 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Ені | 215 мм |
- Бағасы: 41 096 ₸


