
Шоколадқа арналған субұрқақ GASTRORAG CF32A
- Бар
- Коды:80503
314 370 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
GASTRORAG CF32A шоколадты субұрқақ банкеттерде, фуршеттерде немесе балалар кештерінде шоколадты керемет түрде ұсынуға арналған. Модельдің көмегімен шоколад массасына жеміс-жидек канаптарын батыру арқылы ең дәмді десерттерді жасауға болады, ал субұрқақтың тамашалығы көп көңіл бөлетіні сөзсіз. 5 деңгейлі жылытылатын конструкция тот баспайтын болаттан жасалған.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | GASTRORAG |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | HCF32A |
| Салмағы (қаптамасыз) | 8 келі |
| Биіктігі | 800 мм |
| Тереңдігі | 370 мм |
| Жүктеу | 8 келі |
| Деңгейлер саны | 5 |
| Қуат | 0.3 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Ені | 370 мм |
- Бағасы: 314 370 ₸


