
Шұжық шприці VIATTO TV-7L
- Бар
- Коды:257394
128 167 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
VIATTO TV-7L шұжық шприці қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында шұжықтар, шұжықтар, шұжықтар және шпикачкалар жасау үшін қолданылады. Корпус тот баспайтын болаттан жасалған.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Viatto |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 11.5 кг |
| Салмағы (қаптамасымен) | 12.5 кг |
| Биіктігі | 760 мм |
| Тереңдігі | 245 мм |
| Құрылым | тік |
| Көлем | 7 л |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Түрі | Механикалық |
| Ені | 360 мм |
- Бағасы: 128 167 ₸






