
Шұжық шприці VIATTO TV-3L
- Бар
- Коды:257396
94 080 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
VIATTO TV-3L шұжық шприці қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында шұжықтар, шұжықтар, шұжықтар және шпикачкалар жасау үшін қолданылады. Корпус тот баспайтын болаттан жасалған.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Viatto |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 9.2 кг |
| Салмағы (қаптамасымен) | 10 келі |
| Биіктігі | 500 мм |
| Тереңдігі | 220 мм |
| Құрылым | тік |
| Көлем | 3 л |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Түрі | Механикалық |
| Ені | 360 мм |
- Бағасы: 94 080 ₸






