
Шұжық шприці VIATTO SH-5
- Бар
- Коды:92768
136 076 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
VIATTO SH-5 шұжық шприці қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында шұжықтар, шұжықтар, шұжықтар және шпикачкалар жасау үшін қолданылады. Корпус тот баспайтын болаттан жасалған.
Жеткізу көлеміне диаметрі 16, 22, 32 және 38 мм болатын 4 саптама кіреді.
Сипаттамалары:
- Қаптамадағы габариттері: 580x270x270 мм
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Viatto |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 9.5 кг |
| Салмағы (қаптамасымен) | 10.5 кг |
| Биіктігі | 240 мм |
| Тереңдігі | 230 мм |
| Құрылым | көлденең |
| Көлем | 5 л |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Түрі | Механикалық |
| Ені | 590 мм |
- Бағасы: 136 076 ₸






