
Шұжық шприці VIATTO SV-3
- Бар
- Коды:92767
118 322 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
VIATTO SV-3 шұжық шприці қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында шұжықтар, шұжықтар, шұжықтар және шпикачкалар жасау үшін қолданылады. Корпус тот баспайтын болаттан жасалған.
Жеткізу көлеміне диаметрі 16, 22, 32 және 38 мм болатын 4 саптама кіреді.
Сипаттамалары:
- Қаптамадағы габариттері: 320x250x555 мм
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Viatto |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 9 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 10 келі |
| Биіктігі | 570 мм |
| Тереңдігі | 340 мм |
| Құрылым | тік |
| Көлем | 3 л |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Түрі | Механикалық |
| Ені | 300 мм |
- Бағасы: 118 322 ₸


