
Торгмаш (Баранович) ШКВ-3 шұжық шприці
- Бар
- Коды:210603
158 147 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
БЕЛТОРГМАШ ШКВ-3 шұжық шприці қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында әртүрлі шұжықтарды дайындау процесінде қаптаманы толтыру үшін қолданылады. Модель қолмен басқарылатын поршеньді механизммен, тұрақты негізмен және ыңғайлы тұтқамен жабдықталған. Корпус жоғары сапалы тот баспайтын болаттан жасалған.
Жеткізу көлеміне әртүрлі диаметрлі 4 саптама кіреді.
Ерекшеліктері:
- 2 жылдамдық режимі
- Өнімге ауаның енуіне жол бермеу үшін герметикалық тығыздағыш сақина
- Толтыруға және тазалауға ыңғайлы болу үшін алынбалы цилиндр
Қосымша сипаттамалар:
- Пайдалану температурасының диапазоны: 1-ден 30 °C-қа дейін
- Жүктелетін өнімнің максималды салмағы: 7 кг
- Цилиндрдің өлшемдері:
- Диаметрі: 140 мм
- Биіктігі: 200 мм
- Саптамалардың диаметрі: 10 / 20 / 30 / 40 мм
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Торгмаш |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 11 келі |
| Биіктігі | 570 мм |
| Тереңдігі | 300 мм |
| Құрылым | тік |
| Көлем | 3 л |
| Өндіруші ел | Беларусь |
| Түрі | Механикалық |
| Ені | 340 мм |
- Бағасы: 158 147 ₸


