
Шұжық шприці Gemlux GL-SV-3SS
- Бар
- Коды:120820
100 092 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Gemlux GL-SV-3SS шұжық шприці қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында шұжықтарды, шұжықтарды, шұжықтарды және шпикачкаларды толтыру үшін қолданылады. Конструкциясы тот баспайтын болаттан жасалған.
Жеткізу көлеміне диаметрі 16, 22, 32 және 38 мм болатын 4 саптама кіреді.
Ерекшеліктері:
- 2 жылдамдық
- Қолмен
- Тік
Сипаттамалары:
- Цилиндр өлшемдері: 140х140х200 мм
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Gemlux |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 11 келі |
| Биіктігі | 530 мм |
| Тереңдігі | 300 мм |
| Құрылым | тік |
| Көлем | 3 л |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Түрі | Механикалық |
| Ені | 225 мм |
- Бағасы: 100 092 ₸



