
Шұжық шприці Hurakan HKN-ISV2
- Бар
- Коды:122255
100 888 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Hurakan HKN-ISV2 қолмен жасалған шұжық шприці қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында шұжықтарды, шұжықтарды, шұжықтарды және шпикачкаларды толтыру үшін қолданылады. Модель қуатты экструзия және жылдам қайтару үшін поршеньдік жүрістің 2 жылдамдығымен жабдықталған. Бірегей сығу жүйесі поршеньді бастапқы қалпына жылдам қайтаруға мүмкіндік береді, бұл шприцті толтыру процесін айтарлықтай жылдамдатады. Корпус тот баспайтын болаттан жасалған.
Жеткізу көлеміне диаметрі 38, 32, 22 және 16 мм тот баспайтын болаттан жасалған 4 саптама кіреді.
Сипаттамалары:
- Қаптамадағы габариттері: 530х380х282 мм
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Hurakan |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 206305 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 6 келі |
| Биіктігі | 238 мм |
| Тереңдігі | 280 мм |
| Құрылым | тік |
| Көлем | 2 л |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Түрі | Механикалық |
| Ені | 500 мм |
- Бағасы: 100 888 ₸


