
Шұжық шприці Hurakan HKN-ISE15
- Бар
- Коды:122253
412 209 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Hurakan HKN-ISE15 автоматты шұжық шприці қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында шұжықтарды, шұжықтарды, шұжықтарды және шпикачкаларды толтыру үшін қолданылады. Фаршқа арналған корпус пен бункер тот баспайтын болаттан жасалған.
Жеткізу көлеміне диаметрі 38, 32, 22 және 16 мм болатын 4 саптама кіреді.
Назар аударыңыз! Фотосуретте басқа өлшемдегі ұқсас модель көрсетілген.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Hurakan |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 206301 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 34.5 кг |
| Биіктігі | 810 мм |
| Тереңдігі | 315 мм |
| Құрылым | тік |
| Қуат | 0.12 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Көлем | 15 л |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Түрі | Электрлік |
| Ені | 415 мм |
- Бағасы: 412 209 ₸


