
Шұжық шприці Hurakan HKN-ISV5
- Бар
- Коды:81612
127 950 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Hurakan HKN-ISV5 қолмен жасалған шұжық шприці қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында шұжықтарды, шұжықтарды, шұжықтарды және шпикачкаларды толтыру үшін қолданылады. Модель қуатты экструзия және жылдам қайтару үшін поршеньдік жүрістің 2 жылдамдығымен жабдықталған. Бірегей сығу жүйесі поршеньді бастапқы қалпына жылдам қайтаруға мүмкіндік береді, бұл шприцті толтыру процесін айтарлықтай жылдамдатады. Корпус тот баспайтын болаттан жасалған.
Жеткізу көлеміне диаметрі 38, 25, 19 және 15 мм тот баспайтын болаттан жасалған 4 саптама кіреді.
Сипаттамалары:
- Қаптамадағы габариттері: 700х360х330 мм
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Hurakan |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 149942 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 12 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 13 келі |
| Биіктігі | 305 мм |
| Тереңдігі | 330 мм |
| Құрылым | тік |
| Көлем | 5 л |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Түрі | Механикалық |
| Ені | 670 мм |
- Бағасы: 127 950 ₸


