
Шұжық шприці Hurakan HKN-ISH3
- Бар
- Коды:122256
107 221 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Hurakan HKN-ISH3 қолмен жасалған шұжық шприці қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында шұжықтарды, шұжықтарды, шұжықтарды және шпикачкаларды толтыру үшін қолданылады. Модель қуатты экструзия және жылдам қайтару үшін поршеньдік жүрістің 2 жылдамдығымен жабдықталған. Бірегей сығу жүйесі поршеньді бастапқы қалпына жылдам қайтаруға мүмкіндік береді, бұл шприцті толтыру процесін айтарлықтай жылдамдатады. Корпус тот баспайтын болаттан жасалған.
Жеткізу көлеміне диаметрі 38, 32, 22 және 16 мм тот баспайтын болаттан жасалған 4 саптама кіреді.
Сипаттамалары:
- Қаптамадағы габариттері: 470x260x260 мм
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Hurakan |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 206302 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 9 келі |
| Биіктігі | 160 мм |
| Тереңдігі | 183 мм |
| Құрылым | көлденең |
| Көлем | 3 л |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Түрі | Механикалық |
| Ені | 380 мм |
- Бағасы: 107 221 ₸


